Instagram Pinterest Youtube

Segistid

Dušiaksessuaarid

Duši all käimine ei ole vaid igapäevane rutiin, vaid ka üks kättesaadavamatest koduse lõõgastuse viisidest. Suur aksessuaaride sortiment annab Teile võimaluse luua selleks kõik tingimused Teie dušinurgas. Esimene tingimus on vee väljaviik ja segisti olemasolu. Kuid see pole veel kõik. Te vajate ka dušiotsikuid, millel võib olla erinev kuju, dušivoolikuid, mis on valmistatud erinevatest materjalidest ja võivad olla erineva pikkusega, kasutage ka praktilist dušihoidikut. Neile, keda väsitab komponentide valimine ükshaaval, pakume valmis dušikomplekte, mis sisaldavad kõike vajalikku.

Läbimõeldud harmoonia
RAVAKi dušiaksessuaaride valikut kujundatakse ja täiendatakse pidevalt vastavalt uute põhitoodete turule tulekule.

Kvaliteetsed materjalid
Vannitoa sisseseade tootjatena teame hästi, kuivõrd materjalid, millest on valmistatud meie tooted, kannatavad vannitoa kasutustiheduse käes. Just selleks, et meie tooted teeniksid Teid võimalikult kaua, järgime kõige rangemaid kvaliteedinõudeid.

Kooskõlaline disain
Olete teinud investeeringuid oma unistuste dušinurka, mis Teile pikkade aastate jooksul üksnes rõõmu valmistab? Ärge rikkuge oma töö viimast pintslitõmmet ebasobivate detailidega. Oleme spetsiaalselt välja töötanud harmoonilised ja kooskõlalised dušiaksessuaarid, mis sobivad kõikide meie kollektsioonidega.