Instagram Pinterest Youtube

Mööbel, valamud, WC-tarvikud

Vannitoamööbel

Olgu tegemist RAVAKi mängulise ebatraditsioonilises stiilis mööbliga, elegantse klassikalise mööbliga või asendamatute vannitoapeeglitega – kõik need tooted on suurepärane näide oskuslikult töödeldud suurepärastest materjalidest. RAVAKi mööbel käib läbi oma ala parimate meistrite kätest, kes loovad kõrgekvaliteedilistest materjalidest ainulaadset toodangut igapäevaseks kasutamiseks ja esteetiliseks naudinguks.

Valamukappide ja peeglite kuju ning innovaatiline disain luuakse DesignNosal stuudios, seejuures pööratakse suurt tähelepanu nende harmoonilisele sobivusele konkreetsete sarjadega (kontseptsioonidega). Nõnda püüdleme alati selle poole, et kliendi vajadusi maksimaalselt rahuldada – Teie vannituppa jõuab viimse millimeetrini kokku pandud mööbel.

RAVAKi riputatavad kapid ja valamud pakuvad alati praktilisi lahendusi – piisav ruum asjade hoidmiseks valamu peal ja ruumikad valamukapid. Nende kuju ja spetsiaalne hoolikas AMT (Anti Moisture Treatment) töötlus lihtsustavad hooldust ja tagavad pika kasutusea. Uksed kaetakse kahekordse krundi kihiga, seejärel värvitakse ülitugeva värviga, mistõttu need on veekindlad ja neid võib puhastada niiske lapiga. Mööbli hooldust lihtsustab käepidemete puudumine ja võimalus riputada kapp seinale.

Kõik RAVAKi vannitoakapid on varustatud kvaliteetse käiguosaga, millel on BLUM õliamortisaatorid, HETTICH riputussüsteemiga ning SALICE hingede ja sulguritega. See kõrgekvaliteediline furnituur garanteerib uste probleemivaba sulgemise ja avamise kogu mööbli kasutusea jooksul.

sorteerimine järjestuse järgi