Instagram Pinterest Youtube

Firmast

Me oleme spetsialiseerunud terviklike lahenduste pakkumisele nüüdisaegsete vannitubade jaoks, kus kõik on viimse detailini läbi mõeldud. Me tarnime oma klientidele vanne, dušikabiine ja -uksi, vesimassaažisüsteemiga vanne, kraanikausse, vannitoamööblit, segisteid ja tarvikuid.

Tšehhi Vabariigi suurima vannitoavarustuse tootja ja Euroopa turu ühe liidrina garanteerime oma klientidele vastutustundliku lähenemise, stabiilsuse ja püsivuse ning kõigi oma toodete kontrollitud kvaliteedi.

Ettevõtte ajalugu

Ettevõtte ajalugu

Ettevõte RAVAK asutati aastal 1991 piiratud vastutusega ühinguna, aastal 1997 sai ettevõttest aktsiaselts. Algusest peale on ettevõte kadunud nime, mis peegeldab selle asutajate, Vařeka ja Kreysa perekondade nimesid. Mõlemad perekonnad on senini aktiivselt tegevad ettevõtte juhtkonnas.

RAVAKi disain

RAVAKi disain

Disain, süvenemine kunsti ja esteetika maailma on meie peamine eesmärk. Esitleme oma klientidele pidevalt uusi läbimõeldud tooteid, mis peegeldavad nende looja kordumatut käekirja. Oma koostööparteriteks oleme valinud disainistuudiod, mis tegutsevad edukalt mitte ainult Tšehhis, vaid ka rahvusvahelisel disainiturul.

RAVAKi tehnoloogiad ja materjalid

RAVAKi tehnoloogiad ja materjalid

RAVAKi kvaliteedi tagab aastatepikkuse erialase kogemuse, kõige uuemate tehnoloogiate ja esmaklassiliste materjalide kooslus.

Miks valida RAVAK

Miks valida RAVAK

Igaüks soovib endale ilusat vannituba, aga ilu arvelt ei ole vaja teha järeleandmisi muudes nõudmistes. RAVAKi lahenduste ja toodetega saate sisustada oma vannitoa nii, et sinna mahub kõik mugavaks vanni nautimiseks ja duši all käimiseks vajalik.

Viited RAVAK

Viited

Nii nagu vesi ei pea millekski maailma jagamist inimeste poolt välja mõeldud osadeks, ei tunne ka meie tooted piire. Tšehhi Vabariigist rändavad need igale poole, kus on vaja tõhusalt ära kasutada vee puhastavat energiat. Nii võite te nendega kohtuda enam kui 50 riigis, kõige tuntumates hotellides, firmades ja eluhoonetes. Igal pool, kus kliendid hindavad end tõestanud kaubamärki, kvaliteeti ja originaalset disaini.

Näitused ja messid

Näitused ja messid

RAVAKi kaubamärgi tooteid võite leida Tšehhi ja kogu maailma messidelt. Silmapaistvaimad on ISH mess Frankfurdis ja MOSBUILD Moskvas. RAVAK paistab silma ka kunsti ja disaini valdkonnas. Oma disainerite autorisaavutusi esitleme näiteks Praha disaini- ja moenädalal Designblok.

Auhinnad RAVAK

Auhinnad

Oma tegutsemisaja jooksul on firma RAVAK jõudnud olulistele üleriiklikele ja rahvusvahelistele konkurssidele. Meie disainerite lahendused kandideerivad regulaarselt Tšehhi Vabariigi disainiakadeemia aastaauhinnale Czech Grand Design, neid märkavad erialaringkonnad oma auhindade jagamisel (Elle Decoration Award) ning 2015. aastal sai üks vannitoasarjadest (10°) ka kõige mainekama Euroopa mandril uuendusliku disaini eest antava auhinna Red Dot 2015. Usaldage disaini, mida kontrollivad regulaarselt asjatundjad.

Kontaktid RAVAK

Kontaktid

Otsite lahendust tehnilisele probleemile või on teil meile küsimusi?