Instagram Pinterest Youtube

Vannitamine

Vannid

Investeeringud oma unistuste vanni teenite kiiresti tagasi pikkadeks aastateks tagatud rahulolu näol. Meie akrüülvannide laiast sortimendist, milles on esindatud erinevad kujud ja suurused, leiate kerge vaevaga just sellise vanni, mis vastab kõige paremini Teie vajadustele.

Tänu praktilisele kujule ja ruumikusele ühendab enamik RAVAKi akrüülvanne endas nii vanni kui ka dušinurga funktsioone. Enamiku vannide jaoks saate mugavalt duši all käimiseks valida vanniseinu või -uksi. Mõned meie vannidest on nn kontseptsiooni ehk sarja elemendid. See tähendab, et võite vanni juurde valida ühtse disainiga valamu, mööbli ja segistid.

RAVAKi vannide autoriteks on maailmakuulsa stuudio Storz (mis on kuulus eelkõige luksuslike autode disaini poolest) edukad disainerid ja Tšehhi stuudio DesignNosal, mille RAVAKi jaoks disainitud vannid on saanud kõige prestiižsemaid auhindu uuendusliku ja täisfunktsionaalse disaini eest.

Tänu moodsatele tehnoloogiatele ja mitmetasandilisele kvaliteedikontrollile anname kõikidele RAVAKi vannidele 10-aastase garantii, kuid vaid sel juhul, kui vanni paigaldamisel on järgitud montaaži instruktsiooni.