Google+ Youtube

Auhinnad

Rahvusvaheline Tšehhi vannituba tunnustus

2015.aastal Red Dot auhinna vannitubade kategoorias pälvis ainult üks võitja Tšehhi Vabariigis - kaubamärk RAVAK, sarja 10° eest. Žürii, mis koosnes kolmekümne kaheksast eksperdist üle maailma, jõudis järeldusele, et sari on nii uuenduslik ja disain on nii hea, et viie tuhande osaleja hulgast see sari sai auhinnatud kõige mainekaimate auhindadega, mida on võimalik saada disaini valdkonnas. „Red Dot meil on pikaajaline strateegia, mis keskendub innovatsioonile ja mitte ainult luksusliku, kuid ka kõigile kättesaadavale masstoodete kvaliteedile, edu kinnitus. Klientidele püüame olla teejuhiks turul, mis on tulvil lugematutest erineva kvaliteediga toodetest, nii et meile antud mainekaim disaini auhind ainult kinnitab, et meie valitud tee on õige,“- ütleb kaasomanik Patrick RAVAK Kreysa. Rohkem infot leiate trükitud väljaandes.

Ajakirja Elle Decoration eksperdižürii auhind

Disainer Christopher Nosali autori algatusel loodud üksikute elementide pööratav või kallutav 10° nurga all disain rahvusvahelisel konkursil EDIDA (Elle Decoration International Design Award) kogus enim auhindu ja võitis Tšehhi Vabariigi riikliku konkursi vannitubade kategoorias. Žürii, mis koosnes üleriigilise väljaande Elle Decoration toimetusest, valis selle sarja ja samal ajal määras seda kandidaadiks rahvusvaheliseks finaaliks, mis toimub Milano disaininädala raames.

Hinnangud näitustel

2015.aastal sari 10° osales kahel näitusel: ISH, mis toimus Frankfurdis ja Arena Design, mis toimus Poolas Poznanis. Nendes näitustes vannitubade ja tervislikkuse kategooriates see sari võitis 2015. aasta Top Design Award peaauhinna.