Instagram Pinterest Youtube

Vannitamine

Vanniseinad ja -uksed

Kasutage vanniseina ja võtke mugavalt seistes dušši, ilma et kogu vannituba märjaks saaks. Vanniseinte ja -uste eri mudelite valik on meil väga lai. Need sobivad nii firma RAVAK originaalvannidele kui ka praktiliselt igale klassikalise ristkülikukujulisele vannile. Vannisein moodustab osalise barjääri (laiusega 80–110 cm), mis takistab vee laialipritsimist, vanniuksed aga muudavad kogu vanni ümbritseva ruumi seinast seinani tihedaks.

Vanniseinad takistavad vee pritsimist põrandale, nii et vannituba jääb pärast duši all käimist kuivaks ja ohutuks. Vanniseina või -ustega varustatud vanni hindavad lisaks täiskasvanutele eriti lapsed, kellele meeldib vett pritsida. Vanniseinad võimaldavad ka mugavalt püsti seistes dušši võtta.

Vanniseinu ja -uksi on lihtne paigaldada juba valmis vannituppa. Paigaldamine on hõlbus ja sellega tuleb toime praktiliselt igaüks. Need kinnitatakse vaid mõne kruviga seina külge. Kõigi vanniseinte puhul võime me pakkuda ka ebastandardsete toodete valmistamist vastavalt vajalikele mõõtmetele.