Instagram Pinterest Youtube

Duši all käimine

Dušialused

Paljaste jalgade kontakt põrandaga mõjutab oluliselt dušivõtmisest jäävat üldmuljet. Valige suurest dušialuste sortimendist välja just selline, nagu teile sobib. Me pakume firma RAVAK dušialuste juurde laias valikus akrüülist ja valatud marmorist dušialuseid. Akrüüldušialuste hulgast võite valida sarja Kaskada või Galaxy dušialuse või siis istmega sügava dušialuse Sabina. Valatud marmorist dušialused leiate sarjadest Galaxy Pro, Galaxy Pro Flat ja Galaxy Pro Chrome.

Igas sarjas on eri kuju, mõõtmete, viimistluse ja paigaldusviisiga dušialuseid. Firma RAVAK dušialuseid võib paigaldada otse põrandale või jalgadele, süvistada või sisse ehitada. Neid sobivad vabalt ka suurematele dušikabiinidele – meie kõige suurema dušialuse mõõtmed on 90 x 120 cm.

Kõigile dušialustele saab paigaldada sifooni läbimõõduga 90 mm ja äravooluga kuni 30 liitrit minutis, mis vastab ka kõige rangematele nõudmistele. Dušialustele Sabina on mõeldud sifoon Sabina läbimõõduga 52 mm. Äravoolu juhitakse süsteemiga ClickClack.

sorteerimine kuju järgi