Instagram Pinterest Youtube

Sari Chrome

Kõige populaarsem ühtse disainiga vannitoakollektsioon turul

Valides sarja Chrome, võite olla kindel, et Teie vannituba üllatab Teid stiili ja kasulikkuse sünergiaga. Sarja Chrome üksikud elemendid, mille sortiment ulatub 250 nimetuseni, on kuni pisidetailideni välja omavahel harmoonilises kooskõlas. Antud sarja ühisjooneks on ovaal, mis ühendab omavahel sarja erinevaid komponente laialt kasutatavaks tervikuks. Ovaal on iseloomulik kõigile sarja toodetele: vannile, vanniseinale, erinevatele dušinurkadele, dušialustele, trappidele, valamutele, mööblile, mitmesugustele segistitele ja täiendatavatele aksessuaaridele.

 

Soovitatavad tooted sarjast Chrome

Sari Chrome

Lahendus iga vannitoa jaoks

Tänu toodete suurele hulgale ja nende omavahelisele harmooniale sobib sari Chrome igasse vannituppa, sõltumata selle mõõtudest. Ja see pole veel kõik! Sarja Chrome kuuluvad ka sellised tooted, mis on mõeldud tualeti jaoks. Chrome on ajatu disaini musternäidis.


Sari Chrome

Keraamika ja komposiit

Kas olete klassikalise keraamika heade külgede pooldaja või eelistate valatud marmori veatut disaini? Valige enda jaoks sobivaim variant ja võite olla kindel, et antud sarjast leiate lahendused, mis vastavad kõigile Teie nõudmistele, olgu need kui tahes kõrged. Keraamiliste ja komposiitmaterjalist valamute juurde oleme välja töötanud nendega stiililt ideaalselt sobiva mööbli, mis toetab iga mudeli juhtideed.


Sari Chrome

Universaalne disain

Sarja Chrome toodetele on iseloomulik lihtne ilu, mis ei muutu kunagi tüütavaks ega pealetükkivaks. Kuna sarja toodete stiil ei ole domineeriv, leiavad need alati ühise keele kõikide teiste vannitoatarvikutega.