Instagram Pinterest Youtube

Mööbel, valamud, WC-tarvikud

Sanitaarkeraamika

RAVAKi WC sisustuse eripära seisneb traditsioonilise materjali (keraamika) ja moodsa disaini kombineerimises. Keraamiliste WC-pottide tootmiseks kasutatakse kõrgeima kvaliteediga keraamikat, millele antakse lihtne, mitteväljakutsuv disain, mis toetab iga tualettruumi praktilisi funktsioone.

Vannitoa ja WC ühendamisel on praktilisuse seisukohast nii eeliseid kui ka puudusi. Kuid see ei tohiks mingilgi viisil ruumi ilu mõjutada. Võite varustada kogu toa samanimelise sarja toodetega, luues seeläbi harmoonilise ja praktilise terviku. Chrome vannide, dušinurkade ja valamute juurde saate valida keraamilise WC-poti ja bidee. Kõike seda saate teha ühes kohas, kasutades Tšehhi ühe suurtootja garanteeritud kvaliteediga toodangut.

Chrome sarja väljatöötamise ajal pööras disainer erilist tähelepanu võimalusele sisustada eraldi tualettruum. Just seetõttu on lisaks WC-potile ja bideele sarjas esindatud minivalamu koos väikese valamukapiga, segisti ja suur valik aksessuaare nagu seebialused, hambaharjaklaasi hoidjad koos klaasidega, käterätihoidjad, WC-paberi hoidjad, dosaatoriga vedelseebipudelid ja klaasriiulid.