Instagram Pinterest Youtube

Choose RAVAK

Selle pärast, et praktilisus on meie jaoks esikohal

Igaüks tahab omale ilusat vannituba ja selleks ei pea te loobuma ühestki soovist. RAVAKi sarjad ja tooted korraldavad teie vannitoa sel viisil, et see mahutab kõik mugavaks kümblemiseks ja dušivõtmiseks vajalikud esemed.

Selle pärast, et meil on kogemusi

Me tegeleme vannitubade tootmise ja arendamisega juba üle 20 aasta. Meie ideed põhinevad aastatepikkusel kogemusel ja praktikal.

Selle pärast, et disain on meie jaoks midagi enamat kui püüe silma paista

Hea disain – see on praktiline disain. Me pakume tooteid, mis vastavad kehtivatele suunitlustele, aga on eelkõige siiski heade kasutusomadustega, tehniliselt läbimõeldud, lihtsad ja ohutud. Teeme koostööd nii juhtivate rahvusvaheliste disainistuudiotega kui pakume ka Tšehhi talentidele võimalust oma annete realiseerimiseks.

Selle pärast, et meie toodetele võite kindlad olla

Meie reputatsioon on meile väga oluline. Kasutame väga kvaliteetseid materjale ja anname kõigile oma toodetele pika garantii. Meie toodetel ei ole probleeme uste avanemisega, vee lekkimisega dušinurgast ega vannide vastupidavusega.

Selle pärast, et me ei karda vastutust

Meie kliendid jäävad meie partneriteks, keda oleme valmis alati aitama. Pakume oma toodetele professionaalset paigaldusteenust ja garantiijärgset teenindust. Meil on alati hea meel teid aidata!