Instagram Pinterest Youtube

Käepesu nagu galeriikülastus

Valamud Yard

Lisateave toodete kohta

Valamud

Parim valamu on selline valamu, mille kasutamist Te ei märkagi. Selle avarus ei kammitse Teie liigutusi, sellel on piisavalt kohta asjade jaoks (nt seebialus, hambahari). Tänu materjalile kannatab valamu intensiivset kasutust, on kergesti puhastatav ja moodustab koos kapiga, millesse mahub kõik vajalik, meeldiva esteetilise terviku.

Lisaks klassikalistele valamutele mõõtudega 60, 70 ja 80 cm pakume ka topeltvalamuid (Chrome, Classic) või minivalamuid (Classic Mini I, Classic Mini II), mis mahuvad isegi WCsse.

RAVAKi valamud sobivad suurepäraselt vannitoa sarjade ehk kontseptsioonidega. Mõned valamutest on disainer kujundanud nii, et neid saab paigaldada vanni kohale (Avocado, BeHappy). Neid saab kasutada ka eraldi koos vastava valamukapiga.

Valamuid valmistatakse peeneks jahvatatud dolomiidi baasil tehtud komposiitmaterjalist (nn valatud marmor) või keraamikast. Valatud valamute peamiseks eeliseks on ideaalselt sirged tahud ja sile abipind asjade paigutamiseks. Keraamika pakub samuti suurt hulka eeliseid, mille hulgas on suur vastupidavus ja tugevus, lihtne hooldus ja selged meeldivad jooned, mis rõhutavad iga vannituba.