Instagram Pinterest Youtube

Näitused ja messid

RAVAK tooted on sageli esitatud Tšehhi ja maailma messidel. Kuulsaimad neist on, näiteks, ehitusmess ISH Maini-äärses Frankfurdis või MOSBUILD Moskvas. RAVAK tegutseb aktiivselt ka kunsti ja disaini valdkonnas. Näiteks, meie disaineri tööd on väljas Prahas toimuvatel disaini- ja moenädalatel Designblock ajal.

Best Of Czech Grand Design festival Pelle villas Prahas

29. 3. - 2. 4. 2017, Best Of Czech Grand Design festival Pelle villas Prahas

Valamud Moon, mille eest nende disainer Kryštof Nosal kandideeris Czech Grand Design konkursil kategoorias Aasta disainer, samuti tootja RAVAK – Aasta tootja, valamuid eksponeeriti ka ainulaadsel finalistide näitusel. Pelle villas toimusid väljapanekud, töötoad, loengud ja auhinnatud toodete müük neli päeva.

Vannitoa sisustuse mess ISH Maini-äärses Frankfurdis

14. - 18. 3. 2017, Vannitoa sisustuse mess ISH Maini-äärses Frankfurdis

Suurte rahvusvaheliste tootjate kohtumist tänavu külastas 200 114 külastajat. Bränd RAVAK esitleti koos teiste 2482 näituse eksponentidega 61 riigist üle maailma. Stendi töötas välja Kryštof Nosal. 250 m2 suurusel alal arendas ta uuenduslikul viisil kuubikujulise idee läbi vannitoa kontseptsiooni 10°. „Esitleme avalikkusele dušinurga 10°, mis tänu oma uuenduslikule kontseptsioonile, saab täisväärtuslikult toimida nii dušina, kui ka vannina“, - ütleb RAVAK turundusdirektor Jan Hudák. Külastajatel üle kogu maailma on võimalus vaadata uut Moon valamute kollektsiooni ja tutvuda hetkel kõige populaarsemate vannitoa toodete kollektsioonidega, nagu Chrome, Formy jm..

Disaini ja moenädal Designblok Prahas

27. - 31. 10. 2016, Disaini ja moenädal Designblok Prahas

Suurimal Tšehhi disaini- ja moenäitusel esitles RAVAK uut valamute autorikollektsiooni Moon, mida töötas välja disainer Kryštof Nosal.

näitus  MOSBUILD 2015

31. 3. - 3. 4. 2015, Näitus MOSBUILD 2015

Ettevõte RAVAK osales 21. rahvusvahelisel ehitus- ja interjöörinäitusel Mosbuild 2015, mis toimus 31 märtsist 3. aprillini.

Vannituba sisustuse mess ISH Maini-äärses Frankfurdis

10. 3. - 14. 3. 2015, Vannituba sisustuse mess ISH Maini-äärses Frankfurdis

ISH on maailmas kuulsaim vannitoa, energeetika, taastuvenergia allikate ja kliimaseadmete mess. Üks peamistest näituse sloganitest sel aastal oli Design and Function in Harmony“ („Disaini ja funktsionaalsuse harmoonia“), mis on suurepäraselt kooskõlas peamiste brändi RAVAK eesmärkidega. Ettevõte RAVAK osales näitusel juba kuuendat korda alates 2003. aastast ja esindas oma riiki juhtivana vannitoa toodete tootjana Kesk- ja Ida-Euroopas. Tänu näitusele, ettevõte ekspordib oma tooteid rohkem kui 50 riiki üle maailma.

näitus MOSBUILD 2014

15. 4. - 18. 4. 2015, Näitus MOSBUILD 2014

Ettevõte RAVAK osales olulisel iga-aastasel üleeuroopalisel näitusel MOSBUILD 2014, mis toimus 15. kuni 18. aprillini ЦВК "Экспоцентр".

Czech Grand Design kandidaatide näitus Prahas

24. 1. - 31. 3. 2014, Czech Grand Design kandidaatide näitus Prahas

Praha Rahvuslikus tehnikamuuseumi näituste saalis esitleti Tšehhi disainiakadeemia Czech Grand Design 2013 auhindade kandidaatide töid. Brändi RAVAK peadisainer Kryštof Nosal esitles valamu vannitoa kollektsiooni Bath Gallery, mille eest teda valiti selle prestiižse auhinna kandidaadiks.

mess Big 5 Show Dubais

25. - 28. 11. 2013, Mess Big 5 Show Dubais

RAVAK esindus Dubais osaleb regulaarselt suurimal kohalikul messil Big 5 Show. Näitusel esitletud Chrome kollektsioonil oli suur osalejate huvi, sealhulgas ka šeik Hamdan bin Rashid Al Maktoumi poolt, kes on näituse korraldaja ja ettevõte RAVAK klient. Oma puhkeresidentsis kasutab ta vanni You.

Disaini- ja moenädal Designblok Prahas

7. - 13. 10. 2013, Disaini- ja moenädal Designblok Prahas

Designblok viieteistkümnenda aastapäeva näituse ajal esitas RAVAK uudise - vannikomplekti Bath Gallery, mida arendas peadisainer Kryštof Nosal. Uue toote edust annab tunnistust suur ajakirjanduse tähelepanu ja autori nimetamine konkursi Czech Grand Desigh kategoorias Aasta disainer 2013. kandidaadiks.