Instagram Pinterest Youtube

RAVAKi kvaliteet

Meie tooteid võite usaldada

Meie edu taga peitub juhindumine teatud peamistest reeglitest, nagu parima kvaliteedi tagamine, eritehnoloogiate kasutamine, kogenud meistrite käteosavus ja orienteeritus originaalsele autoridisainile. Just see eristab meid konkurentidest: meie tooted on igakülgselt klientide huvidele suunatud – nad peegeldavad tänapäevaseid moodsaid tendentse ja seepärast meeldivad ka kõige nõudlikumale kliendile. Tänu rikkalikule tootevalikule ja läbimõeldud disainile pakume terviklikke vannitoalahendusi, mis hõlmavad ka professionaalset nõustamist ja teenindust. Meie tooted on parima kvaliteediga ja sertifitseeritud ning seetõttu anname neile ka pikema garantii.

 

RAVAKi kvaliteet - Materjalid

Materjalid

Pöörame suurt tähelepanu materjalide valikule, sest suurepäraseid tulemusi võib saavutada vaid parimast sobivalt töödeldud toormest.

 

RAVAKi kvaliteet - Vannid

Vannid
RAVAKi vannid on akrüülist valatud. Miks?

  • Akrüüli on lihtne vormida, tänu sellele pakuvad meie mudelid läbimõeldud mugavust igale figuurile ja vastavad kõigi vajadustele.
  • Akrüül ei juhi soojust ega ka külma. Akrüülvannis jahtub vesi aeglasemalt.
  • Akrüül on teistest vannide valmistamiseks kasutatavatest materjalidest kergem. Tänu sellele on vanni käitlemine ja paigaldamine vannituppa lihtsam ja kergem.
  • Akrüül on teistest vannide valmistamiseks kasutatavatest materjalidest odavam, seetõttu on akrüülvannid parema hinna ja kvaliteedi suhtega.

Vannide valmistamiseks kasutame valatud akrüüli (PMMA). See säilitab oma kuju pikka aega ning ei moondu ega mõrane. Tänu sellele saame oma vannidele kohaldada pikemat 10-aastast garantiiaega.

Kliendid võivad turul kokku puutuda meie konkurentide toodetega, mis on valmistatud ekstrudeeritud akrüülist. Keemilisest vaatekohast on ekstrusioonakrüüli ja valatud akrüüli puhul tegemist ühe sama materjaliga (polümetüülmetakrülaadiga), kuid erinev tootmisviis mõjutab selle peamisi kasulikke omadusi ja tingib toodete erinevuse. Ekstrusioonakrüüli toodetakse venitusmeetodil ning nii säilib vaid osa materjali omadustest. Madala hinna tõttu kasutatakse vannide valmistamisel vahel väga õhukest ekstrusioonakrüülikihti, mida hiljem ABS-plastikust plaadiga tugevdatakse. Ja kuigi sellest materjalist vannid on odavamad, on neil märksa halvemad kvaliteediomadused ning pärast vannituppa paigaldamist võivad nad aja jooksul praguneda.

Kvaliteetne valatud akrüül, näiteks Lucite firma oma, mida me RAVAKis kasutame, valatakse aga ettevalmistatud vormidesse. Nii säilitab akrüülplaat kõik sellele materjalile omased füüsikalised omadused ja nii saab märksa kindlamini tagada, et toode hoiab oma esialgset kuju ning ei moondu ega pragune.

RAVAKi kvaliteet - Dušikabiinid

Dušikabiinid
Dušikabiinide profiilid peavad taluma ekstremaalseid tingimusi: neid mõjutavad kuum vesi, aur, järsud temperatuurikõikumised ja niiskus. Seepärast kasutame nende tootmiseks kvaliteetset legeeritud alumiiniumi, mille pind on täiendavalt töödeldud. Kõiki dušikabiiniprofiilide ja -seinte ettevalmistustöid teostatakse meie oma galvaniseerimis- ja lakkimistsehhis Příbrami linnas ning me püüame igal juhul vältida pinnakahjustusi, mida võib ette tulla tootmismaterjalide veo käigus.

RAVAK pakub kolme kõige laialdasemalt kasutatavat dušikabiiniprofiilide töötlemisviisi, milleks on anodeerimine (satiin- või läikiv viimistlus), pulberlakkimine ja kroomimine. Anodeerimisel saadakse kõige kvaliteetsem alumiiniumtoorikute viimistlus turul, mida nimetatakse satiinviimistluseks. Dušikabiiniprofiilide satiinviimistlus on eriti kriimustuskindel. Satiinviimistlusega profiilipinnal on samasugused omadused nagu korundil (mineraal, kristalne alfa-alumiiniumoksiid Al2O3), mis Mohsi skaalal on kõvaduselt teisel kohal otse teemanti järel. Niisuguse viimistlusega dušikabiinid on kõige kriimustuskindlamad. Läikiv anodeerimine vastab täielikult moodsa disaini vajadustele, kuid pole kriimustustele nii vastupidav. Kõige sagedamini kasutatavaks profiiilide viimistlusviisiks on lakkimine. Selleks kasutame epoksiid-polüesterpulbervärvi (värvitoon RAL 9003), mis on kõigist pulbervärvidest kõige kvaliteetsem: elastne, keemiliselt püsiv ja vananemisele vastupidav, säilitades samas ka oma algse värvitooni.

Messingist käepidemed, hinged ja hoidikud kroomitakse. Tänu tugevale metallile ja hea kvaliteediga kroomimisele saame tagada nende detailide väga pika kasutusea, mida kinnitab ka läbitud 30-aastase kasutuskõlblikkuse test.

Dušikabiini statsionaarsetes detailides kasutame kvaliteetset polüestertäidist paksusega 2,5 mm, või turvalist termiliselt karastatud kaltsium-naatriumsilikaatklaasi, või 6-8 mm paksust karastatud klaasi, mida on töödeldud meie patenteeritud RAVAK AntiCalc ® tehnoloogiaga.

RAVAKi kvaliteet - Valatud marmorist dušialused ja valamud

Valatud marmorist dušialused ja valamud
Enamus meie poolt pakutavaid dušialuseid ja valamuid on valmistatud valatud marmorist, mis koosneb peenestatud dolomiidi ja vaikude segust. Marmorisegu valatakse vormi, mis tagab, et toode on igas suunas ühtlane ning selles ei ole erinevate füüsikalis-mehhaaniliste omadustega kohti. Valatud marmor vastab rangeimatele hügieeninormidele ning on suurepäraste soojusisolatsiooniomadustega. Valatud marmorist toodete pind on kaetud läikiva elastse polüestervaikudest koosneva kaitsekihiga Gelcoat, mis tagab lihtsa puhastamise ja puudutuspehmuse. Antud materjalist tooted on eriti tugevad, täpselt vormitud servade (äärte) ja täiuslikult siledate pindadega. Kõigile valatud marmorist toodetele anname pikendatud 5-aastase garantii.

Valatud marmor on peenestatud dolomiidi ja polüestervaikude segu. See valatakse vormi, mis tagab, et toode on igas suunas ühtlane. Valatud marmor vastab rangeimatele hügieeninormidele ning on suurepäraste soojusisolatsiooniomadustega. Valatud marmorist toodete pind on kaetud läikiva elastse polüestervaikudest koosneva kaitsekihiga Gelcoat, mis tagab lihtsa puhastamise ja puudutuspehmuse.

Valatud marmorist tooted ei ole poorsed, vaid on tugevad ning bakterite ja hallituse kogunemisele vastupidavad. Teiste materjalide, näiteks keraamika, pleki või klassikalise marmoriga võrreldes tekitavad need puudutamisel soojema tunde. Valatud marmorist dušialused on ülimalt stabiilsed, hea kandevõimega ja tugevad. Oma paksuse vaevalt kolme sentimeetrise kaldega tagavad nad vee hea äravoolu kanalisatsiooni. Tänu suurepärastele siledatele servadele ja nurkadele, mida saab valmistada ainult marmorist, on nende paigaldamine lihtne ning neid võib paigaldada ka minimaalse vahega otse seina äärde. Need tooted sobivad ka puudega inimeste vajadustele kohandatud vannitubadesse.

RAVAKi kvaliteet - Äravoolurennid ja põrandatrapid

Äravoolurennid ja põrandatrapid
RAVAKi äravoolurennide valmistamisel on tasakaalus parim kvaliteet ja praktilised eelised. Ostja võib valida kas roostevaba restiga äravoolurenni, mille peamiseks eeliseks on väike paigalduskõrgus (75 mm) ning mis sobib ideaalselt rekonstruktsiooni- ja remonditöödeks kortermajades, kus sügav paigaldus pole võimalik. Täielikult roostevabad rennid on valmistatud kvaliteetterasest ning tagavad suure äravooluvõimsuse (koguni 60 l/min). Äravoolurennide kõrgus on vaevalt 10 mm, neil on täielikult puhastatav sifoon ja kahekordne haisulukk veesamba kõrgusega 50 mm. Tänu kasutatud kvaliteetmaterjalidele saame neile toodetele anda koguni 25-aastase kasutusgarantii.

RAVAKi kvaliteet - Vannitoamööbel
RAVAKi vannitoamööbel on suurepärane näide kvaliteetsete materjalide ja komponentide ühendamisest. Nende korpused on valmistatud sügavpressitud puitlaastplaadist, mis on AMT tehnoloogia (AntiMoistureTreatment) abil impregneeritud. Tänu sellele peab mööbel vastu ka vannitoa niisketes tingimustes. Sulgurmehhanismid on tellitud prestiižsetelt Euroopa tootjatelt ning 100 000 avamistsükliga testitud. Meie vannitoamööbel on kontseptuaalsete lahenduste osa, mida kohandatakse erinevatele valamutele nii, et need moodustavad koos esteetilise ja funktsionaalse terviku. Kogu mööblile anname pikendatud 5-aastase erigarantii.

Erinevalt teistest tootjatest kasutab RAVAK oma vannitoamööbli tootmiseks süvaimpregneeritud pressitud puitlaastplaate (MFP - melamine faced particleboard), mis on vee mõju eest kaitstud kogu profiili ulatuses ja kõige kõrgemal veekindlustasemel. Kontuuri liimimiseks kasutame spetsiaalset liimi, mis sulgeb materjali poorid ja sisemise impregneerimisvahendiga kombineeritult muutub täielikult veekindlaks. Nende multifunktsionaalsete pressitud puitlaastplaatide pind on sile ja pragunemiskindel ning ei vaja mingit täiendavat töötlust. Lisaks sellele on need plaadid ülimalt stabiilsed ja suure kandevõimega.

Meie kapiuksed ja lakitud korpused on valmistatud MDF-plaatidest, mis on massiivpuidule täisväärtuslikuks ja laialdaselt kasutatavaks alternatiiviks. Mõnede tootesarjade (Clear, Formy, valamualused plaadid) tooted on jätkuvalt viimistletud tugeva saare- või tammevineeriga (vastavalt soovitud värvitoonile), mille pind on UV-kiirgusele ja vannitoakosmeetikale vastupidava kolmekihilise polüuretaanlakiga tugevdatud. Vineerviimistlus lisab vannitoale naturaalse puidu sooja hõngu taskukohase hinnaga ja ilma tavaliste peavalumomentideta, mida täispuidu kasutamisel pole võimalik vältida, nagu näiteks oksakohad, ebastabiilne kuju ja ebaühtlane värvus.

Puidul, millest RAVAKi vannitoamööbli plaate valmistatakse, on PEFC (Programme for the Endorsement of Forest Certification) süsteemi sertifikaat, mis tagab, et tooraine pärineb vaid neist metsadest, kus majandatakse loodushoidlikult. Antud puidu päritolu on lihtne tõestada ning see on tarbijale jätkusuutliku majandustegevuse ja meie planeedi loodusvarade säilitamise tõestuseks.
RAVAKi kvaliteet - Segistid

Segistid
RAVAKi segistid on valmistatud kvaliteetsest messingist, mille pind on kaetud piisavalt paksu kroomikihiga, tagamaks kõrget kulumiskindlust ja pikka tööiga. Iga RAVAKi segisti südameks on parima kvaliteediga kassett, mis on eritehnoloogia alusel valmistatud eriti kõvast, Mohsi kõvadusskaalal otse teemanti järel asuvast alumiiniumoksiidist, mida sageli kasutatakse teemanti aseainena. Meie segistid on tervisele kahjutud, sõltumatute audiitorite poolt sertifitseeritud ja lihtsalt paigaldatavad. Segistitele ja nende tarvikutele kohaldame 5-aastast garantiid.

RAVAKi segistite kvaliteeti, täpsemalt sujuvalt ja kergelt liikuvate keraamilise kassetiga segistite kvaliteeti testitakse enam kui 700 000 liigutuse tsükliga. Kõigi segistite aeraatoris (vee väljavooluavas) on kasutatud plastiksõela, mis vähendab katlakivisette kogunemist miinimumini. RAVAKi segistite vannitoaprogrammis pakume ka hooldusvahendeid ja garantiid, et spetsiaalse teeninduse abil leitakse Teie kodustele vannitoaprobleemidele lahendus 3 päevaga.

 

RAVAKi kvaliteet - Tehnoloogiad

Tehnoloogiad

Oleme moesuundade loojad, juurutame erandlikke tehnilisi lahendusi ja patenteeritud tehnoloogiaid.

 

RAVAKi kvaliteet - Dušikabiinide pinnaviimistlus

Dušikabiinide pinnaviimistlus
Oleme ainus selle tootmissektori esindaja Kesk- ja Ida-Euroopas, kellel on oma galvaniseerimis- ja lakkimistsehhid, mis tagavad täieliku kontrolli dušikabiinide, -uste ja -seinte töötluse üle. Tänu anodeerimisele saame pakkuda ka pindade nn satiinviimistlust. Satiinviimistlusega pindu võib nende vastupidavuse ja tugevuse poolest võrrelda korundi omadustega, mis Mohsi skaalal on kõvaduselt teisel kohal otse teemanti järel.

Anodeerimine on elektrokeemiline protsess, mille käigus paksendatakse metallist valmistatud esemete naturaalset oksiidikihti. Anodeerimiseks nimetatakse antud protsessi seepärast, et ese, mille oksiidikihti soovitakse suurendada, on elektrolüüsivannis ühendatud vooluallika anoodelektroodiga. Tekkiv ühtlane ja kompaktne oksiidikiht on märksa tugevam ja keemiliselt vastupidavam kui metall ise – nii paranevad anodeeritud eseme mehhaanilised ja keemilised omadused. Tulemuseks võib olla sile, matilt hõbehall pind, mida nimetataksegi satiiniks. Anodeerimismeetodil teeme ka pinnaviimistluse teist varianti, mida nimetatakse läikivaks alumiiniumiks, ehk lihtsalt „läikeks“. Antud tehnoloogia võimaldab valmistada disaini seisukohalt suurepäraseid dušikabiine, mis nõuavad õrnemat käitlemist, et nende profiilide pindu mitte kriimustada.

Dušikabiiniprofiilide kõige levinumaks viimistlusviisiks on lakkimine. Lakitakse keemiliselt töödeldud pindu, kattes need elektrostaatilise välja mõju all pulbervärviga, mis hiljem soojuse mõjul ühtlaselt laiali valgudes pinna katab. Selleks, et rangetele Euroopa normidele vastata, on RAVAK investeerinud tehnoloogiatesse, mis võimaldavad saavutada tavakvaliteedist paremat tulemust.

RAVAKi kvaliteet - Supernova dušikabiinide defektivaba kasutamise eluaegne garantii

Supernova dušikabiinide defektivaba kasutamise eluaegne garantii
Tänu AntiBlock tehnoloogiale saame Supernova tootesarja mudelitele tagada vähemalt 10-aastase defektivaba kasutamise ja uste vaikse sulgemise garantii. AntiBlock süsteem ei lase lükandustel kinni jääda ega kõverduda, see aga avaldab kogu toote kasutuseale ja vastupidavusele märkimisväärset mõju. Antiblokeerimismehhanismi toimimispõhimõte peitub selles, et sooned, kus liuguksed liiguvad, on kaitstud ülimalt vastupidava ja suurepäraste liugeomadustega plastkaitsega.

RAVAKi kvaliteet - Vannide tootmine

Vannide tootmine
Vannide valmistamisel kasutame progressiivset vertikaalse punktkuumutamise tehnoloogiat vaakum-termopressis, tänu millele õnnestub meil akrüülplaat täiuslikult vormi venitada. Laminaadi ja polüuretaani pritsimine, vanni kontuuride täpne välja lõikamine ja avauste puurimine toimub robotiseeritud töökojas, kus kasutatakse Jaapanist pärinevat moodsat Kawasaki robotit. Alusele pihustatud laminaatkatte lõpetame aga käsitsi, kuna vaid nii on võimalik vannidetailide ideaalset vormi tagada ja laminaadi ebaühtlased kohad siledaks teha.

RAVAKi kvaliteet - Segistite tootmine

Segistite tootmine
RAVAKi segistid pakuvad seda, milleks paljud teised tootjad võimelised ei ole: veendumust, et segisti on kvaliteetne nii väljast kui ka seest. Lihvime kangi sujuvat liikumist tagavaid kapsleid teemantketastega seni, kuni saavutame ideaalse sileduse. Seejärel sisestatakse neisse ultraheli abil määrdeõli sisaldavad mikrokapslid, mis tagavad kangi lihtsa pööramise ka ühe sõrmega.

RAVAKi segistite valmistamisel kasutatakse paljusid tarku tehnoloogiaid, mis elu mõnusamaks muudavad. Kõige rohkem on neid kasutatud termostaatsegistites, mis suudavad torude veesurve ühtlaseks muuta nii, et kellelgi pole enam vaja ei kuuma veega kõrvetamist ega jäist dušši karta. Tänu kaitsmetele suudavad termostaatsegistid vältida soovimatuid temperatuurimuutusi üle 38°C ning kraani avamisel kuuma ja külma vee mõne sekundiga omavahel segada, aidates ühtlasi ka vett säästa.

RAVAKi kvaliteet - Klaasi kaitse

Klaasi kaitse
Kõik RAVAKi toodetud klaasid on varustatud meie patenteeritud klaasikaitsega RAVAK AntiCalc®. See on revolutsiooniline tehnoloogia, mis loob klaasipinnale katlakivi- ja veesettevastase nähtamatu kaitsekihi ja kaitseb nii klaasi tagasipöördumatu rikkumise eest veesettega. Ühena vähestest tootjatest kasutab RAVAK seda tehnoloogiat dušikabiini klaaside ja dušiseinte katmiseks juba tootmise käigus ning see kuulub toote hinna sisse.

 

RAVAKi kvaliteet - Kvaliteedikontroll

Kvaliteedikontroll

Teame oma kogemustest, et ideaalse tulemuse saavutamiseks tuleb iga pisiasja eest hoolitseda. Meie peamiseks ülesandeks on hoolikas järelevalve tootmise iga sammu üle. Pärast eraldi tootmisfaaside järjepidevat kontrollimist teostame alati ka terve toote süvakontrolli. Tänu sellele vastavad kõik meie laia tootevaliku tooted kõige rangematele normidele ja kriteeriumidele. Viimane müügiks valmistumise faas koosneb toodete pakendamisest ja ladustamisest, mille käigus tehakse kõik võimalik, et vältida ka vähimat toote kahjustamist selle tarnimisel kliendile.