Google+ Youtube

RAVAK tehnoloogia ja materjalid

Kõrge kvaliteet saavutatakse aastatepikkuse kogemuse, kaasaegse tehnoloogia ja esmaklassiliste materjalide ühendamise abil.

Aastal 2008 avasime omaenda galvaniseerimistöökoda Příbrami ettevõtte territooriumil. See annab meile võimaluse oma tooteid ise korrigeerida ja nende kvaliteeti tootmisprotsessi algusest lõpuni kontrollida.

 

Alumiiniumprofiilide anodeerimine - dušinurkade kõige vastupidavam profiilide kate - satiin.

Pulbervärvide ökoloogiline ja elektrostaatiline pealekandmine dušinurkade alumiiniumprofiilidele.

Tulevate vannide akrüülkihi pressimine, kasutades kaasaegset vertikaalset kuumutamist.

Tegemist on läbimurdelise tehnoloogiaga, mis moodustab klaasi pinnale nähtamatu vetthülgava kihi, kaitstes klaasi katlakivi tekke eest. Klaasi hooldamine muutub oluliselt lihtsamaks.

Tegemist on sissepressitud akrüülvormide tugevdamisega klaaskiu ja polüestervaikude segu pealekandmise teel. Nende komponentide omavaheline vahekord ja pihustuste arv on igal vannil erinev ja see määratakse arvuti abil. Laminaadi eeliseks on suur vastupidavus ja tugevus.

RAVAKi välja töötatud unikaalne vannide polüuretaanvahuga tugevdamise tehnoloogia. Tänu kolmekordsele polüuretaanvahu pihustamisele on PU-Plus-vannid unikaalse jäikusega ning suurepäraste sooja- ja heliisolatsiooni omadustega. Vannid sobivad ideaalselt neisse vesimassaažisüsteemide paigaldamiseks.

RAVAKi mööbli korpus on töödeldud kvaliteetse niiskusevastase süvaimmutusega. Uksed kaetakse kahe krundikihiga ja pinnakiht koosneb kõrgläikega valgest värvist, millelt on võimalik kriimustused välja lihvida. Mööbel on välja töötatud spetsiaalselt eri tüüpi valamute ja vannide jaoks, nii et need moodustavad koos esteetilise ja funktsionaalse terviku.

Ainulaadne materjal dušialuste ja kraanikausside valmistamiseks on jahvatatud dolomiidist valmistatud komposiitmaterjal, mis tõuseb esile oma praktiliste ja esteetiliste omaduste poolest. Selliste toodete nagu näiteks dušialused Galaxy Pro või kõik RAVAKi kraanikausid eeliseks on vormide mitmekesisus, tugevus, täpsete kontuuridega servad ja tasased pinnad.