Youtube Instagram

Segistid

Äravoolukatteta valamusegisti Chrome

Valamusegisti Chrome ilma äravoolu avamiseta

CR 014.00CR / CR 014.20BL
Kompromissitut kvaliteeti, mittepealetükkivat minimalistlikku stiili ja samanimelise sarja harmoonilist kombinatsiooni on disainer elavdanud ovaali kujuga. Segisti on tavapärasest kõrgem, mistõttu on kätepesu mugavam. Suunatav aeraator garanteerib vee sattumise otse äravoolu, seega ei pritsi vesi valamust välja.
Kas valite traditsioonilise kroomisegisti või eelistate moodsat musta värvitrendi?

Sari Chrome

Vabadus, mis teeb päeva heledamaks

Kroomitud segistid, läikiva või musta metalli ilu ja vee rahustav heli. Ovaalse ja tasase pinna geomeetria andis neile edukas stuudio Nosal Design. Chrome on minimalistlik kontrastide mäng, mille juurde me ikka ja jälle tagasi pöördume. Segistid on osa kontseptsioonist, mis on täielikult läbi mõeldud ja kandideerib Tšehhi suurele disainiauhinnale. Kujundid, mis sobivad igasse vannituppa.

Segistid Chrome

Kompleksne sortiment

Sortimendis on erinevad segistite tüübid: vannitoa- ja köögivalamute, bidee-, vanni- ja dušisegistid, samuti universaalne sisseehitatav mehhanism R-box ning varjatud paigalduslahendusega segistid.


Segistid Chrome

Ainulaadsus

Autoridisain, mille sarnast Te mujalt ei leia, pärineb edukast stuudiost NosalDesign. Selle sarja (kontseptsiooni) eest, sh segisti, nomineeriti studio preemiale Czech Grand Design. Pöörleva jooksutoruga vannisegistid Chrome kujutavad endast unikaalset tehnilist lahendust. Segisti on juba iseenesest Teie vannitoa kaunistuseks, kasutades seda täitub Teie vann kiiresti veega.


Segistid Chrome

Sobivad aksessuaarid

Chrome segistite juurde saate valida rikkaliku valiku hulgast stiililt sobivaid aksessuaare. Lisaks kõrgele kvaliteedile on neil ka kooskõlaline disain.

Tehnilised andmed

 • segisti kõrgus: 180 mm - pikendatud suurema mugavuse saavutamiseks
 • tööorgan (diameeter, materjal): 35 mm, keraamiline
 • värv:
  • CR: kroom – läikiv kroom
  • BL: Black – must
 • ühendusvoolikud: elastne 420 mm, diameeter G3/8
 • äravoolu avamine: ilma
 • segistite garantii: 5 aastat
 • sobib: valamutele Chrome ja teistele RAVAK valamutele

Vannitoasisustuse tervikliku lahenduse saavutamiseks soovitame kombineerida segisteid Chrome teiste sarja Chrome toodetega ning RAVAK aksessuaaridega. Välispinna puhastamiseks soovitame kasutada vahendit RAVAK Cleaner Chrome.

5-aastane garantiiKontseptsioonRavak Cleaner ChromeFlexiFlowEasyClean (aeraator)SoftMove
Äravoolukatteta valamusegisti Chrome

Hinnakiri / osta

Product code Dimensions Description Price inclusive VAT
X070191 CR 014.00CR valamusegisti põhjaklapita 149,00
X070428 CR 014.20BL valamusegisti põhjaklapita, must 179,00