Instagram Pinterest Youtube

Duši all käimine

B SET BSDPS 100 L/R

B SET BSDPS 100 L/R dušinurkadele BSDPS

Disainilt lõpetatud ja kokku sobivad hinged, hoidikud, tihvtid ja käepidemed võimaldavad dušikabiinide Brilliant BSDPS (100x100 ja 100x80, vasak- või parempoolne) minimalistlikul välimusel tõeliselt mõjule pääseda. Metalldetailide lame nurgeline kuju eristab dušikabiini Brilliant kõigist teistest turul saada olevatest.Massiivsete metallelementide ja kvaliteetse kroomimise kombinatsioon tagab kõigi metalldetailide parima võimaliku kvaliteedi. Tänu sellele võime garanteerida nende äärmiselt pika kasutusaja, mida on kinnitanud ka 30-aastase kasutusaja testid.

Sari

Kontseptsioonide Brilliant ja Walk-In täielikult komplekteeritud tooted koosnevad kahest osast, mis tuleb eraldi tellida!

B SET
Kontseptsiooni Brilliant dušikabiini klaasid, dušiuksed ja statsionaarsed dušiseinad, ning samuti ka metallosad, mida nimetatakse B SET-iks, tuleb osta eraldi. B SET koosneb hoidikutest, hingedest, käepidemetest ja paigalduskomplektist, mõnda komplekti kuuluvad ka Brilliant hoidikud. Ka väikseimate mõõtudega dušikabiinidele saab eraldi (täiendavalt) osta kas pika või lühikese klaasihoidiku.

W SET
Kontseptsiooni Walk-In täiskomplektse toote saamiseks tuleb statsionaarsed dušiseinad Walk-In ja terve dušikabiini stabiilsust tagavad hoidikud - nn W SET - eraldi tellida. W SET koosneb metallhoidikutest ja tugedest.

Muid konstruktsioonivõimalusi, ja mitte ainult Walk-In toodete osas, saab kasutada tellides tooteid eritellimuste konfiguraatori nestandartas.ravak.lt abil, kus avaneb võimalus soovitud parameetreid (toote tüüp, laius, kõrgus) valida.

Tehnilised andmed

Metallosade komplekt dušikabiinidele BSDPS 100x100 ja 100x80, vasak- või parempoolne variant (uste avamine).
B SET koosneb:

  • massiivsest klaasihoidikust: 4 tk
  • uksehingedest: 2 tk
  • käepidemest: 1 tk
  • lühikesest hoidikust: 1 tk
  • pikast hoidikust: 1 tk
  • paigalduskomplektist

Hinged on dušikabiini siseküljel klaasi sisse süvistatud, mis muudab kabiini hooldamise uskumatult palju lihtsamaks. Ukse avamisel ja sulgemisel tagab tõstemehhanism selle kergituse läve kohale ja automaatse täieliku sulgumise. Puhta metalli ja massiivse ergonoomilise käepideme kooskõla rõhutab kogu dušikabiini poolt jäetavat majesteetlikku muljet. Lühike ja pikk klaasihoidik tagavad toote maksimaalse stabiilsuse.

 

B-SETi kasutusaeg 30 aastat

Hinnakiri / osta

Product code Dimensions Description Price inclusive VAT
D01000A078 Paigalduskomplekt B SET BSDPS-L 100 kroom 560,00
D01000A077 Paigalduskomplekt B SET BSDPS-R 100 kroom 560,00