Youtube Instagram

Duši all käimine

B SET BSDPS 80, 90 L/R

B SET BSDPS 80, 90 L/R dušinurkadele BSDPS

Disainilt lõpetatud ja kokku sobivad hinged, hoidikud, tihvtid ja käepidemed võimaldavad dušikabiinide Brilliant BSDPS (80x80 ja 90x90, vasak- või parempoolne) minimalistlikul välimusel tõeliselt mõjule pääseda. Metalldetailide lame nurgeline kuju eristab dušikabiini Brilliant kõigist teistest turul saada olevatest.Massiivsete metallelementide ja kvaliteetse kroomimise kombinatsioon tagab kõigi metalldetailide parima võimaliku kvaliteedi. Tänu sellele võime garanteerida nende äärmiselt pika kasutusaja, mida on kinnitanud ka 30-aastase kasutusaja testid.

Sari

Kontseptsioonide Brilliant ja Walk-In täielikult komplekteeritud tooted koosnevad kahest osast, mis tuleb eraldi tellida!

B SET
Kontseptsiooni Brilliant dušikabiini klaasid, dušiuksed ja statsionaarsed dušiseinad, ning samuti ka metallosad, mida nimetatakse B SET-iks, tuleb osta eraldi. B SET koosneb hoidikutest, hingedest, käepidemetest ja paigalduskomplektist, mõnda komplekti kuuluvad ka Brilliant hoidikud. Ka väikseimate mõõtudega dušikabiinidele saab eraldi (täiendavalt) osta kas pika või lühikese klaasihoidiku.

W SET
Kontseptsiooni Walk-In täiskomplektse toote saamiseks tuleb statsionaarsed dušiseinad Walk-In ja terve dušikabiini stabiilsust tagavad hoidikud - nn W SET - eraldi tellida. W SET koosneb metallhoidikutest ja tugedest.

Muid konstruktsioonivõimalusi, ja mitte ainult Walk-In toodete osas, saab kasutada tellides tooteid eritellimuste konfiguraatori nestandartas.ravak.lt abil, kus avaneb võimalus soovitud parameetreid (toote tüüp, laius, kõrgus) valida.

Tehnilised andmed

Metallosade komplekt dušinurgale BSDPS 80x80 ja 90x90, vasak- või parempoolne variant (uste avamine).
B SET vasak- või parempoolseks paigalduseks sisaldab:

  • massiivsest klaasihoidikust: 4 tk
  • uksehingedest: 2 tk
  • käepidemest: 1 tk
  • pikast hoidikust: 1 tk
  • paigalduskomplektist

Hinged on dušikabiini siseküljel klaasi sisse süvistatud, mis muudab kabiini hooldamise uskumatult palju lihtsamaks. Ukse avamisel ja sulgemisel tagab tõstemehhanism selle kergituse läve kohale ja automaatse täieliku sulgumise. Puhta metalli ja massiivse ergonoomilise käepideme kooskõla rõhutab kogu dušikabiini poolt jäetavat majesteetlikku muljet. Pikk klaasihoidik tagab toote maksimaalse stabiilsuse.

 

 

B-SETi kasutusaeg 30 aastat

Hinnakiri / osta

Product code Dimensions Description Price inclusive VAT
D01000A076 Paigalduskomplekt B SET BSDPS-L 80,90 kroom 510,00
D01000A075 Paigalduskomplekt B SET BSDPS-R 80,90 kroom 510,00