Instagram Pinterest Youtube

Vannitamine

Vannisein BVS1

Liikumatu üheosaline vannisein

Luksuslik raamita vannisein kõrgekvaliteediliste metallkinnitustega. Kirgas klaas ja kroom loovad efektse välisilme.

Sari

Valige laiast vanniseinte sortimendist, mis sobivad nii firma RAVAK kui ka kõigile teistele sirge ülaservaga vannidele. Firma RAVAK vanniseinad on universaalsed, sobivad alati veatult ja pakuvad terve hulga kombineerimisvõimalusi.

Vanniseinad ristkülikukujulistele vannidele

Lai valik

Meil on olemas vannisein igale vannile. Kõigi ristkülikukujuliste vannide jaoks on vannisein iseenesest mõistetavalt olemas. Võite valida eri avamisviiside vahel, me pakume mitut tüüpi täidiseid ja eri värvitooniga raame.


Vanniseinad ristkülikukujulistele vannidele

Lihtne paigaldamine

Vanniseina paari kruviga seina külge paigaldamisega tuleb toime igaüks. Seda on võimalik paigaldada ka valmis vannituppa.


Vanniseinad ristkülikukujulistele vannidele

Erakordne kvaliteet

Firma RAVAK vanniseinu arendavad ja valmistavad samad inimesed, kes hoolitsevaid juba aastakümneid meie esmaklassiliste dušikabiinide tootmise eest. Seetõttu on meil täiuslikult omandatud tootmisprotseduurid, me oskame valida parimaid materjalide tarnijaid ja vanniseinade autorid on stuudios Nosal Design samad nagu ka dušikabiinide puhul. Seetõttu võime me teile garanteerida esmaklassilise kvaliteedi ja kordumatu autoritöö pakutava lisandväärtuse.

Tehnilised andmed

  • mõõdud: 80 см
  • tüüplahendus: pööratav toode (L/R)
  • värvilahendus: B SET (hinged, käepidemed, kinnitused) kroom
  • ohutust klaasist vitraaž: 8 мм; Transparent
  • garantii: 2 aastat

Vannisein koosneb ühest liikumatust klaasosast (8 mm paksune karastatud klaas), mis on fikseeritud kõrgekvaliteediliste kroomitud metallkinnituste abil. Vannisein sobib ristkülikukujulistele vannidele (Classic, Classic II, Sonata, Campanula II, Vanda II ja Lilia) või mõnele teisele klassikalisele sirge esiservaga vannile. Vanniseina standardkõrgus on 1500 mm. Vanniseina tarnitakse järgmises komplektis: klaasosa – ühes pakendis, teises pakendis (B SET) asuvad metallosad. Mõlemad toote osad (klaas + B SET) tuleb tellida eraldi.

2-aastane garantiiKlaasi kaitsekiht AntiCalcL/R variant 180°B-SETi kasutusaeg 30 aastat
Vannisein BVS1

Hinnakiri / osta

Product code Dimensions Description Price inclusive VAT
7U840A00Z1 800 x 1500 Vannisein BVS1-80 kroom + klaas Transparent 189,00
D01000A070 Paigalduskomplekt B SET BVS1 80 kroom 130,00
B19000000A Brilliant hoidik lühike, kroom 60,00