Instagram Pinterest Youtube

Vannisein VS5

Viieosaline voldikvannisein

Tänu kitsastele vitraažidele võtab vann kokkuvolditud kujul vanni kohal minimaalselt ruumi.

Sari

Valige laiast vanniseinte sortimendist, mis sobivad nii firma RAVAK kui ka kõigile teistele sirge ülaservaga vannidele. Firma RAVAK vanniseinad on universaalsed, sobivad alati veatult ja pakuvad terve hulga kombineerimisvõimalusi.

Vanniseinad ristkülikukujulistele vannidele

Lai valik

Meil on olemas vannisein igale vannile. Kõigi ristkülikukujuliste vannide jaoks on vannisein iseenesest mõistetavalt olemas. Võite valida eri avamisviiside vahel, me pakume mitut tüüpi täidiseid ja eri värvitooniga raame.


Vanniseinad ristkülikukujulistele vannidele

Lihtne paigaldamine

Vanniseina paari kruviga seina külge paigaldamisega tuleb toime igaüks. Seda on võimalik paigaldada ka valmis vannituppa.


Vanniseinad ristkülikukujulistele vannidele

Erakordne kvaliteet

Firma RAVAK vanniseinu arendavad ja valmistavad samad inimesed, kes hoolitsevaid juba aastakümneid meie esmaklassiliste dušikabiinide tootmise eest. Seetõttu on meil täiuslikult omandatud tootmisprotseduurid, me oskame valida parimaid materjalide tarnijaid ja vanniseinade autorid on stuudios Nosal Design samad nagu ka dušikabiinide puhul. Seetõttu võime me teile garanteerida esmaklassilise kvaliteedi ja kordumatu autoritöö pakutava lisandväärtuse.

Tehnilised andmed

  • mõõdud: 113,5 см
  • tüüplahendus: pööratav toode (L/R)
  • värvilahendus: profiil - valge
  • plastikust vitraaž: Rain
  • toote kõrgus: 133 сm
  • garantii: 2 aastat

Vannisein koosneb viiest liikuvast osast, mis on vanni sisemuse suunas nn „lõõtsaks“ kokku pandavad. Tänu kitsastele vitraažidele võtab vann kokkuvolditud kujul vanni kohal minimaalselt ruumi. Vannisein sobib ristkülikukujulistele sirge esiservaga vannidele (Classic, Classic II, Sonata, Vanda II ja Lilia) või mõnele teisele klassikalisele sirge esiservaga vannile. Vanniseina standardkõrgus on 1330 mm. Kokkupandud kujul on vanniseina VS5 laius 223 mm. Pöörates VS5 180° saate vasak- või parempoolse lahenduse. On võimalik mittestandardse vanniseina valmistamine.

2-aastane garantiiL/R variant 180°
Vannisein VS5

Hinnakiri / osta

Product code Dimensions Description Price inclusive VAT
794E010041 1135x1330 Vannisein VS5 valge + plast Rain 199,00