Instagram Pinterest Youtube

Vannisifoon, täidab vanni veega

Ülevooluga täidetav vanni äravoolukomplekt

Tegu on vanni äravoolukomplektiga, mille korral toimub vanni täitmine ülevoolu kaudu, ning selle jaoks on vaja süvistatavat segistit. See lihtne seadeldis, millest te näete vaid ülevoolu katet vanni ülemises osas ja korki vanni põhjas, võimaldab mugavat vanni veega täitmist, nii et vesi voolab mööda vanni seina. Vannil ei ole midagi, mille vastu te võiksite end näiteks ära lüüa (nagu klassikalise segisti korral), vesi voolab vanni mööda selle seina ega pahise ning ka vaadata on seda kena. Ülevoolu kaudu täitmisega vannide äravoolukomplektidel on äravoolu trossajamiga juhtimine või click-clack-süsteem. Kasutatud materjalide kõrgeim kvaliteet tagab pika kasutusaja.

Sari Waste sets

Ükski vann ei saa funktsioneerida ilma äravoolukomplektita. See tehniline detail garanteerib, et vann teenib Teid pikki aastaid. 

Teil on võimalus täiendada oma vanni äravoolukomplektiga, mis on mõeldud ülevooluga vanni jaoks, sellel on kaks lahendust: juhtimine trossiga või süsteemiga Click-Clack. Mõlemad variandi puhul saate valida vanni täitmise ülevoolu kaudu.

Kõik Teie jaoks vajalikud variandid
RAVAKi vannide äravoolukomplektidel on mitmeid Teie jaoks aktuaalseid lahendusi, sealhulgas spetsiaalne äravoolukomplekt, mis võimaldab vanni täitmist ülevoolu kaudu.

Tehnilised andmed

Ülevoolu kaudu täitmisega vanni äravoolukomplekti saab paigaldada süvistatava vannisegisti kasutamisel. Vesi voolab vanni ülevoolu kaudu ning selle reguleerimine toimub süvistatava selgistiga. Need tooted on valmistatud kõige kvaliteetsematest materjalidest ning erinevad pikkuse, mehhanismi ja disaini poolest. Trossajamiga juhitava äravoolu korral on ülevoolu kate ja äravooluava kork omavahel trossiga ühendatud. Ülevoolu katte pööramisega saate korki sulgeda ja avada. Click-clack-mehhanismi korral saate korgi allavajutamisega sulgeda ja uuesti vajutamisega jälle avada. Vanni äravoolukomplekti koos 570 mm või 800 mm pikkuse täitmist võimaldava ülevooluga võite valida kas trossajamiga juhitava äravooluga või click-clack-mehhanismiga. Toote komplekti kuulub ka sifoon (haisulukk), sifooni metallist kork ja plastist täitmispea. Äravoolu juhtseadeldis on kandiline ja kroomitud pinnaga. Kõik eespool nimetatud ülevoolu kaudu täitmisega vannide äravoolukomplektid sobivat igat tüüpi vannidele, välja arvatud Avocado, BeHappy II ja Classic. Vanni äravoolukomplekti koos 570 mm pikkuse täitmist võimaldava ülevooluga ei saa kasutada ka vannide Formy 01 ja Formy 02 korral.

3-aastane garantii
Vannisifoon, täidab vanni veega

Hinnakiri / osta

Product code Dimensions Description Price inclusive VAT
X01438 Vannisifoon II, 570 B H/K, täidab vanni veega, kaabliga, kroom 129,00
X01440 Vannisifoon II, 570 C-C H/K, täidab vanni veega, ClickClack mehhanismiga, kroom 135,00
X01504 Vannisifoon II 800 B H/K, koos veega täitmisega, kaabliga, kroom 129,00
X01505 Vannisifoon II 800 C-C H/K, koos veega täitmisega, ClickClack mehhanismiga, kroom 135,00