Instagram Pinterest Youtube

Segistid

Bideesegisti põhjaklapiga Classic

Bideesegisti põhjaklapiga

Sobib suurepäraselt bideega varustatud modernse interjööriga vannitoale. Vannitoa sisustamisel valige sama stiiliga valamu, dušinurk või bidee. Bideesegisti Classic sobib suurepäraselt kogu Classic kontseptsiooni stiiliga.

Sari Classic

Saledad ja elegantsed

Lameda pealmise pinnaga ümbritsetud elegantsed vormid täiendavad suurepäraselt sarja Classic vannide ja kraanikausside kergeid jooni. Uued praktilised detailid vastavad kõigile moodsa esteetika nõuetele.

Segistid Classic

Igakülgne sortiment

Sortiment sisaldab kraanikausi-, bidee-, vanni-, duši- ja köögisegisteid ning seda nii klassikalises seinapealses kui ka süvistatavas variandis.


Segistid Classic

Stiililine kooskõla sarjaga

Segistid Classic muudavad täiuslikuks samanimelise sarja toodetega sisustatud vannitoa, kus võivad nii vann, kraanikausid, mööbel kui ka segistid olla kavandatud samast esteetilisest põhimõttest lähtudes.


Segistid Classic

Garanteeritud kvaliteet

Keraamiline kassett, mille puhul on katsetega kindlaks tehtud vähemalt 30-aastane kasutusaeg, ning 5-aastane garantii kogu segistile annavad teile kindlustunde, et segistitest Classic saavad teie usaldusväärsed kaaslased iga kord vannitoas olles.

Tehnilised andmed

  • segisti kõrgus: 125 mm
  • kassett (läbimõõt, materjal): 25 mm, keraamika
  • ühendusvoolikud: painduv 400 mm, läbimõõt G3/8
  • väljalaskeklapp: trossiga ja äravoolu komplektiga
  • segistite garantii: 5 aastat
  • sobib: kõigile bideedele

Vannitoa disaini ühtluse tagamiseks soovitame segistit Classic kombineerida teiste Classic sarja toodetega. Segisti välispinna puhastamiseks soovitame kasutada puhastusvahendit RAVAK Cleaner Chrome.

5-aastane garantiiKontseptsioonRavak Cleaner ChromeEasyClean (aeraator)SoftMove
Bideesegisti põhjaklapiga Classic

Hinnakiri / osta

Product code Dimensions Description Price inclusive VAT
X070082 CL 055.00 bideesegisti põhjaklapiga 99,00

Lisatarvikud