Youtube Instagram

Segistid

Suunanupuga integreeritud segisti Chrome R-boxi jaoks

Varjatud paigalduslahendusega segisti Chrome ümberlülitusega R-box jaoks

CR 065.00CR.O2.RB070 / CR 065.20BL.O2.RB070
Kompromissitu kvaliteet, kerge stiil ja harmooniline ühtesobivus samanimelise sarjaga. Tehniline lahendus, mis põhineb seinale paigaldamisel, ja välispindade puhas ilu rõõmustavad Teie silma iga päev.

Sari Chrome

Originaalne stiil

Minimalistlikud ja kumerad jooned vastavad vannitoasarja Chrome üldisele stiilile. Segistite originaalse disaini, mille sarnast Te kusagilt mujalt ei leia, on välja töötanud edukas stuudio NosalDesign. Selle sarja (kontseptsiooni) eest, sh segisti, nomineeriti stuudio preemiale Czech Grand Design.

Segistid Chrome

Kompleksne sortiment

Sortimendis on erinevad segistite tüübid: vannitoa- ja köögivalamute, bidee-, vanni- ja dušisegistid, samuti universaalne sisseehitatav mehhanism R-box ning varjatud paigalduslahendusega segistid.


Segistid Chrome

Ainulaadsus

Autoridisain, mille sarnast Te mujalt ei leia, pärineb edukast stuudiost NosalDesign. Selle sarja (kontseptsiooni) eest, sh segisti, nomineeriti studio preemiale Czech Grand Design. Pöörleva jooksutoruga vannisegistid Chrome kujutavad endast unikaalset tehnilist lahendust. Segisti on juba iseenesest Teie vannitoa kaunistuseks, kasutades seda täitub Teie vann kiiresti veega.


Segistid Chrome

Sobivad aksessuaarid

Chrome segistite juurde saate valida rikkaliku valiku hulgast stiililt sobivaid aksessuaare. Lisaks kõrgele kvaliteedile on neil ka kooskõlaline disain.

Tehnilised andmed

  • segistite garantii: 5 aastat
  • sobib: vannidele (täitmine ülevooluga ja käsiduši veeväljund või dušinurkadele, millel on vihma- ja käsidušš

Vannitoasisustuse tervikliku lahenduse saavutamiseks soovitame kombineerida segisteid Chrome teiste sarja Chrome toodetega ning RAVAK aksessuaaridega. Välispinna puhastamiseks soovitame kasutada vahendit RAVAK Cleaner Chrome. Varjatud segistikarp varjatud paigalduslahendusega segisti jaoks R-box 070.50 ei kuulu segisti komplekti, see tuleb osta eraldi. R-box sisaldab seina külge paigaldamise materjali, kuid ei sisalda veevärgiga ühendamise jm paigaldusmaterjale. R-box dekoratiivne plastkate, mis paigaldatakse segisti sisekorpusele, tagab veevärgi laitmatu funktsioneerimise isegi segisti pealmise osa demonteerimisel. Selle katte abil on võimalik veevärgist õhk välja lasta vett kinni keeramata. R-boxil on selgelt eristatav ülemine pool segisti õigeks paigaldamiseks.

5-aastane garantiiKontseptsioonRavak Cleaner ChromeSoftMoveAutoSwitch
Suunanupuga integreeritud segisti Chrome R-boxi jaoks

Hinnakiri / osta

Product code Dimensions Description Price inclusive VAT
X070056 CR 065.00CR.O2.RB070 süvistatav segisti ümberlülitiga R-boxi jaoks 145,00
X070433 CR 065.20BL.O2.RB070 süvistatav segisti ümberlülitiga R-boxi jaoks, must 179,00
X070052 RB 070.50 varjatud segistikarp R-box 89,00