Instagram Pinterest Youtube

Mööbel, valamud, WC-tarvikud

SD Classic 1300 – kapp topeltvalamule

Topeltvalamukapp SD Classic 1300

Suurendab valamu Classic praktilist väärtust. Kapp on varustatud kahe kõrge sahtliga (40 cm). Selle parempoolses osas on sisseehitatud lisasahtel väikeste esemete hoidmiseks, samasugune sahtel on võimalik juurde osta kapi vasakpoolsesse ossa paigaldamiseks.

Sari Classic

Klassika selle sõna parimas mõttes

Classic vannitoamööbli sarjas on disainer teostanud lihtsuse ja praktilisuse idee nende olemuslikul kujul. Tagasihoidlikku välisilmet rõhutab minimalistlikus stiilis ovaalne käepide.

Vannitoamööbel Classic

Palju erinevaid suurusi

Classic sarjas on esindatud nii minivalamud, mis sobivad ennekõike WCsse, kui ka kogu pere jaoks mõeldud topeltvalamud. Kõikide valamute juurde pakume vastava stiili ja suurusega valamukappe.


Vannitoamööbel Classic

Läbimõeldud sisestruktuur

Iga Classic kapi mudel on välja töötatud nii, et selles oleks võimalikult palju ruumi erinevate esemete hoidmiseks, olles samal ajal ruumisäästlik vannitoa element. Suurim valamukapp topeltvalamu jaoks on varustatud vaheseintega madala sahtliga väikeste esemete hoidmiseks.


Vannitoamööbel Classic

Värvilahenduse valik

Selleks, et vannitoamööbel Classic sobiks tõepoolest igasse vannituppa, oleme välja töötanud korpuse neljas värvilahenduses: valge ja kask.

Tehnilised andmed

  • mõõdud (l x s x k): 130 x 49 x 47 сm
  • materjal: impregneeritud plaat, puitkiud ja puitlaast
  • korpuse värvilahendus: valge, cappuccino
  • sahtli värvitoon: läikega valge
  • garantii: 5 aastat

Kahe kõrge sahtliga (40 cm) valamukapp. Kapi parempoolses osas on sisseehitatud väljatõmmatav lisasahtel väikeste esemete hoidmiseks, vasakpoolses osas on kõrge, 40 cm sahtel. On olemas avad madala sahtli täiendavaks paigaldamiseks, mille saab osta eraldi või vabalt paigutada olemasolevat paremalt poolt vasakule. Uste värv: läikiv valge, korpuse värv sõltub valitud värvikombinatsioonist. Tarnitakse kokkupandud kujul. Toote komplekti kuulub montaažikomplekt (poldid, hinged, katted). Valamukapp paigaldatakse seinale, reguleeritavate jalgade MR Base kasutamine ei ole võimalik. Vannitoasisustuse tervikliku lahenduse saavutamiseks soovitame kombineerida teiste sarja Classic toodetega (topeltvalamu Classic 1300) ja teiste RAVAK toodetega.

5-aastane garantiiKontseptsioonNiiskusevastane impregneerimine
SD Classic 1300 – kapp topeltvalamule

Hinnakiri / osta

Product code Dimensions Description Price inclusive VAT
X000000422 1300 x 490 x 470 Valamualune kapp SD 1300 Classic valge/valge 599,00

ALLALAADIMISED

27,8 MB