Instagram Pinterest Youtube

Mööbel, valamud, WC-tarvikud

SD Classic 400 – kapp väikese valamu alla

Minivalamukapp SD Classic 400

Lisab tavalisele minivalamule šikki. Valged kõrgläikega uksed, millel on ergonoomiline käepideme funktsiooni täitev süvend, tellitakse eraldi kas vasak- või parempoolsena. Kapp on varustatud riiuliga.

Sari Classic

Klassika selle sõna parimas mõttes

Classic vannitoamööbli sarjas on disainer teostanud lihtsuse ja praktilisuse idee nende olemuslikul kujul. Tagasihoidlikku välisilmet rõhutab minimalistlikus stiilis ovaalne käepide.

Vannitoamööbel Classic

Palju erinevaid suurusi

Classic sarjas on esindatud nii minivalamud, mis sobivad ennekõike WCsse, kui ka kogu pere jaoks mõeldud topeltvalamud. Kõikide valamute juurde pakume vastava stiili ja suurusega valamukappe.


Vannitoamööbel Classic

Läbimõeldud sisestruktuur

Iga Classic kapi mudel on välja töötatud nii, et selles oleks võimalikult palju ruumi erinevate esemete hoidmiseks, olles samal ajal ruumisäästlik vannitoa element. Suurim valamukapp topeltvalamu jaoks on varustatud vaheseintega madala sahtliga väikeste esemete hoidmiseks.


Vannitoamööbel Classic

Värvilahenduse valik

Selleks, et vannitoamööbel Classic sobiks tõepoolest igasse vannituppa, oleme välja töötanud korpuse neljas värvilahenduses: valge ja kask.

Tehnilised andmed

  • mõõdud (l x s x k): 40 x 22 x 50 сm
  • materjal: impregneeritud plaat, puitkiud ja puitlaast
  • tüüplahendus: vasak- ja parempoolne (L/R)
  • korpuse värvilahendus: valge, latte, cappuccino
  • uste värvilahendus: läikega valge
  • garantii: 5 aastat

Universaalne valamukapp minivalamule SD Classic, mille uksed tellitakse eraldi vasak- või parempoolsena. Uste värv: läikiv valge, korpuse värv sõltub valitud värvikombinatsioonist. Tarnitakse kokkupandud kujul. Toote komplekti kuulub montaažikomplekt (poldid, hinged, katted). Vannitoasisustuse tervikliku lahenduse saavutamiseks soovitame valamukappi kombineerida teiste sarja Classic toodetega, samuti teiste RAVAK toodetega. On võimalik kasutada RAVAK sifooni ja valamu äravoolu.

5-aastane garantiiKontseptsioonNiiskusevastane impregneerimine
SD Classic 400 – kapp väikese valamu alla

Hinnakiri / osta

Product code Dimensions Description Price inclusive VAT
X000000416 400 x 220 x 500 Valamualuse kapi SD 400 Classic korpus valge 75,00
X000000421 Valamualuse kapi SD 400 Classic uksed R valged 45,00

ALLALAADIMISED

27,8 MB