Instagram Pinterest Youtube

Mööbel, valamud, WC-tarvikud

Chrome juhtpaneel, must

Juhtpaneelid Chrome

Viimistleb teie tualettruumi täiuslikult. Disain sobib kokku Chrome sarja tualett- ja vannitoatehnikaga. Nupumehhanism on seina sisse integreeritud, nii et see ulatub minimaalselt väljapoole.

Sari Aksessuaarid

Tänapäeva sanitaarkeraamika kujutab endast ülipeeneid ja kompleksseid lahendusi, mis lihtsustavad kasutamist ja muudavad selle meeldivamaks. Me pakume RAVAKi WC-pottide ja bideede juurde ka suurt valikut tarvikuid – mitte ainult prill-laudu, vaid ka eri värvitoonides ja mitmesuguse disainiga loputuskasti nuppe, et need oleksid täielikus kooskõlas vannitoa sisustusega, samuti eri tüüpi seinte jaoks mõeldud paigaldusmooduleid. Seega saate ühelt tootjalt kõik, mida Teie vannituba vajab.

Tehnilised andmed

  • mõõdud: 247 x 165 x 5 mm
  • materjal: värvitud roostevaba teras
  • värvilahendus: must
  • garantii: 3 aastat

Must loputusnupp Kroomitud varjatud paigaldusmooduliga seinale riputatavale mustale Chrome RimOff WC-potile. Nupp on valmistatud roostevabast terasest, värvitud mattmustaks. Harmooniline ovaalne kuju, mis on omane ka teiste Chrome sarja toodete disainile. Mehhanism on integreeritud seina sisse, nii et nupp ulatub minimaalselt viimistlusest kõrgemale. Paigalduskomplekt on komplektis.

3-aastane garantiiKontseptsioon
Chrome juhtpaneel, must

Hinnakiri / osta

Product code Dimensions Description Price inclusive VAT
X01797 247 x 165 x 5 WC loputusnupud Chrome must 219,00