Youtube Instagram

Segistid

Chrome sink mixer tap

Vannitoa-/köögivalamusegisti Chrome

CR 016.00 Puhtad minimalistlikud jooned sobivad ideaalselt igasse moodsasse kööki või vannituppa. Kumeraid, kogu Chrome sarjale iseloomulikke jooni, kordab segisti kang. See annab võimaluse viia omavahel kooskõlla köögi ja vannitoa seadmed.

Sari

RAVAKi kvaliteet köögis

Sadades vannitubades kontrollitud lahendused on edukalt kasutatavad ka köögis. RAVAKi köögisegistid sobivad erinevate valamute ning erineva sisekujundusega köökidega.

Köögisegistid

Praktilised ja läbi mõeldud

RAVAKi köögisegistid on mõeldud paigaldamiseks kas valamule või töötasapinnale. Nende kang võimaldab ühe käe abil kontrollida vee temperatuuri ja survet. Easy Fix süsteem tagab segisti kiire ja lihtsa paigalduse.


Köögisegistid

Kogu korter ühtses stiilis

Köögisegistite Chrome sari on kujundatud samas stiilis, mis samanimelise sarja vannisegistid. Mida vähem erinevaid stiile kasutatakse kodu kujunduses, seda võimsama lõpptulemuse saavutate. Parim on lahendus, kus kõik kujunduselemendid järgivad ühtset stiili.


Köögisegistid

Kompromissitu kvaliteet

Köök ja vannituba on tihedaima kasutusega ruumid Teie kodus. Meie segistitel on 35-millimeetrise diameetriga keraamiline tööorgan, millele antakse 5-aastane garantii.

Tehnilised andmed

  • tööorgan (diameeter, materjal): 35 mm, keraamiline
  • ühendusvoolikud: elastne 420 mm, diameeter G3/8
  • teostus: 360° - segistitoru piiranguteta pööramine
  • segistite garantii: 5 aastat
  • sobib: köögivalamule või suurele valamule

Vannitoasisustuse tervikliku lahenduse saavutamiseks soovitame kombineerida segisteid Chrome teiste sarja Chrome toodetega ning RAVAK aksessuaaridega. Välispinna puhastamiseks soovitame kasutada vahendit RAVAK Cleaner Chrome.

5-aastane garantiiKontseptsioonEasyFixRavak Cleaner ChromeFlexiFlowEasyClean (aeraator)SoftMove
Chrome sink mixer tap

Hinnakiri / osta

Product code Dimensions Description Price inclusive VAT
X070054 CR 016.00 valamusegisti 225,00