Youtube Instagram

Duši all käimine

Dušikabiin 10° 10RV2

Dušikabiin 10° 10RV2

Värske disainiga dušikabiin, mis sobib vannitoasarja 10° kõigi elementidega. Mugavalt lai nurgapealne sissepääs ja kvaliteetsed lükanduksed, mis ei võta vannitoas ruumi. Dušialuse uuenduslik lahendus võimaldab pesuvahendite praktilist hoidmist väljaspool dušialusele astumise pinda.

Dušinurk koosneb kahest tootest, mis tuleb osta eraldi!

Sari 10°

Lükandustega dušikabiinid sobivad oma stiili poolest kogu vannitoale mõeldud samanimelise tootesarjaga. Lai valik variante alates asümmeetrilisest, ruudu- ja ristkülikukujulisest põhiplaanist kuni dušiusteni välja leiab kasutust igas moodsas interjööris.

Dušinurgad ja dušiuksed 10°

Uute eelistega praktiline asümmeetria

Juba tuntud veerandringikujulise lahendusega võrreldes on asümmeetriline ristkülik moodsama välimusega ja pakub ka uusi eeliseid. Väljastpoolt allapoole surutud nurk ei ohusta kasutajat möödumisel, sees pakub see aga suure ristkülikukujulise dušikabiini mugavust ja uusi hoiupindu pesuvahendite jaoks väljaspool dušialusele astumise piirkonda.


Dušinurgad ja dušiuksed 10°

Kooskõlaline disain

Dušikabiin 10° sobib esteetiliselt kogu vannitoasarjaga 10°, milles on olemas kõik alates seinaga vannist, kraanikaussidest ja kappidest kuni segistite ja vannitoatarvikuteni välja. Kõik põhineb geniaalselt lihtsal 10° võrra pööramise või kallutamise ideel, mis pakub uut mugavust ja kasutajasõbralikkust.


Dušinurgad ja dušiuksed 10°

End tõestanud tehniline lahendus

Dušikabiinide 10° juures on kasutatud äraproovitud tehnoloogiaid, mis tagavad nende vaikse ja tõrgeteta töö paljude aastate jooksul. Uste lükandsüsteem säästab vannitoas ruumi, uksed ei lähe põiki ega kiilu kinni ning tänu väljapööramismehhanismile ei jää mingeid juurdepääsmatuid kohti.

Tehnilised andmed

  • suurus: 90 cm
  • värvitoon: raam – läikiv Alubright; kroomitud käepidemed
  • turvaklaasist täidis: 6 mm; Transparent
  • toote kõrgus: 190 cm
  • garantii: 5 aastat

Montuje se do obloženého rohu koupelny na vaničky RAVAK Perseus Pro 10°, Perseus Pro Chrome, Perseus Pro Flat, Perseus Pro, Perseus, Angela nebo přímo na podlahu se zabudovaným odtokovým žlabem či podlahovou vpustí. Použitím nastavovacího profilu BLNPS lze výrobek rozšířit o 20 mm.

Enne toote paigaldamist pöörake tähelepanu tehnilisele dokumentatsioonile alajaotuses "Allalaadimised"; konkreetse toote nimetuses ära toodud number ei vasta toote tegelikele täpsetele mõõtmetele.

5-aastane garantiiKlaasi paksus 6 mmKlaasi kaitsekiht AntiCalcKontseptsioonKlaaside avamine
Dušikabiin 10° 10RV2

Hinnakiri / osta

Product code Dimensions Description Price inclusive VAT
1ZI70C00Z1 880-900 x 1900
Entry 502 mm
Dušikabiin 10RV2-90 läige + klaas Transparent 869,00

Lisatarvikud