Instagram Pinterest Youtube

Segistid

Dušikomplekt väljatõmmatav (reguleeritav)

Dušikomplekt väljatõmmatav (reguleeritav)

DS 092.00
Dušikomplekt sobib mitte ainult vanniseinaga dušinurgale. Segisti on varustatud originaalse pöörleva tilaga, mis duši all käies on praktiliselt peidus segisti all vastu seina. Kui teil on vaja täita ämber või lihtsalt jalad loputada, lülitate vee voolu, keerates tila seinast eemale. Dušikomplekt võimaldab hõlpsasti reguleerida üladuši kõrgust ning seda saab ka külgedele pöörata. Käsiduši kõrguse reguleerimiseks kasutage lihtsalt ühte kätt, et saaksite seda igal ajal liigutada, isegi duši all käies.

Sari

Ühendage oma eelistatud duši all käimise viisid

Imelisi elamusi võib saada igapäevasest rutiinist. Optimaalse laiusega pöörlev vihmadušš, millele on lisatud käsidušš, ühendab praktilisust, stiili ja mugavust. Käsi- ja vihmadušisüsteemid saab varustada termostaatsegistiga, mis tagab Teile kümblemise ajal stabiilse veetemperatuuri.

Käsi- ja vihmadušisüsteemid

Kergesti reguleeritavad

Vihmaduši kõrgust saab reguleerida ka pärast selle paigaldamist seinale. Vihmadušš on erinevatesse suundadesse pööratav.


Käsi- ja vihmadušisüsteemid

Ühe käeliigutusega

Käsiduši hoidiku reguleerimise võimalust ühe käe abil hindavad kõik, kes on kas või korra kokku puutunud dušinurga märja libeda pinna miinustega. Hoidiku mehhanism on välja töötatud nii, et saate seda lihtsalt ühe käe abil liigutada või fikseerida Teile sobivasse asendisse, teise käe abil saate samal ajal käsidušši hoida.


Käsi- ja vihmadušisüsteemid

Metallhoidik

RAVAKi käsiduši hoidik on valmistatud metallist, mitte plastikust, mis garanteerib pika kasutusea.

Tehnilised andmed

  • üladuši reguleeritav kõrgus: 97-127 cm
  • üladuši omadused: ümmargune ABS plastik, läbimõõt 25 cm; 1 veevoolu funktsioon - Vihm; võib külili pöörata
  • käsiduši omadused: ABS Select, läbimõõt 11 cm; 3 veevoolu funktsiooni - Rain, SoftRain, Drop; OneHand - reguleeritava kõrgusega liigutatav klamber ja pööratav hoidik
  • segisti omadused: CoolFeel - vasakul asuv temperatuuriregulaator vähendab segisti pinna liigset kuumenemist
  • painduv PVC dušivoolik: pikkus 150 cm; EasyTwix – takistab vooliku keerdumist ja laseb dušiotsal vabalt pöörelda
  • segistite garantii: 5 aastat
  • sobib kõikidele dušinurkadele 
  • lisatarvikud: aksessuaarid

Selle kõrgust saab reguleerida pingutusmutri abil - lihtsalt käsitsi, igal ajal pärast paigaldamist. Pööratav tila toimib lülitina käsiduši ja ämbri või näiteks jalgade kiire loputamise vahel. Segistil oleva lülitiga saate valida vee voolu üladušist või käsidušist. Üladušš on varustatud funktsiooniga Rain, mil vesi voolab meeldivalt kõikidest otsikutest. Select-käsidušil on kolm veevoolu seadistust. Klassikaline Rain režiim meenutab suvist vihma ja mõjub nahale rahustavalt. SoftRain funktsiooniga, kui õhk seguneb veevooluga, naudite duši all käimist, kui iga piisk pakub naudingut. Kui seadistate funktsiooni Drop, voolab vesi väga õrnalt ja kasutate seda eriti juuste pesemisel.
Komplekti kuulub lisasegment kuni 20 mm ebatasastuste tasandamiseks.
Väliseks puhastamiseks soovitame kasutada RAVAK Cleaner Chrome'i.

5-aastane garantiiAirAntiBlock (dušiotsik)EasyTwistRavak Cleaner ChromeCoolFeel
Dušikomplekt väljatõmmatav (reguleeritav)

Hinnakiri / osta

Product code Dimensions Description Price inclusive VAT
X07P642 DS 092.00CR Dušikomplekt väljatõmmatav (reguleeritav) 399,00