Instagram Pinterest Youtube

Segistid

Dušitoru 10° Free, termostaadita

Dušitoru 10° Free, termostaadita, dusikomplektiga

TD F 098.00CR
Reguleerige dušitoru igal ajal oma kõrgusele. Dušitoru võimaldab hõlpsasti reguleerida üladuši kõrgust ning seda saab ka küljele pöörata. Käsiduši kõrguse reguleerimiseks vajate ainult ühte kätt, nii et saate seda igal ajal liigutada, isegi seebiste silmadega duši all käies.
10° Free dušitoru disain järgib 10° Free seeria vorme, mis tähendab puhast, otsest ja lihtsat. Selle kasutamine on meeldivam tänu täiesti sujuvale juhthoovale ja segisti korpust on kogu kontseptsiooni põhiidee kohaselt 10° võrra pööratud.

Sari

Ühendage oma eelistatud duši all käimise viisid

Imelisi elamusi võib saada igapäevasest rutiinist. Optimaalse laiusega pöörlev vihmadušš, millele on lisatud käsidušš, ühendab praktilisust, stiili ja mugavust. Käsi- ja vihmadušisüsteemid saab varustada termostaatsegistiga, mis tagab Teile kümblemise ajal stabiilse veetemperatuuri.

Käsi- ja vihmadušisüsteemid

Kergesti reguleeritavad

Vihmaduši kõrgust saab reguleerida ka pärast selle paigaldamist seinale. Vihmadušš on erinevatesse suundadesse pööratav.


Käsi- ja vihmadušisüsteemid

Ühe käeliigutusega

Käsiduši hoidiku reguleerimise võimalust ühe käe abil hindavad kõik, kes on kas või korra kokku puutunud dušinurga märja libeda pinna miinustega. Hoidiku mehhanism on välja töötatud nii, et saate seda lihtsalt ühe käe abil liigutada või fikseerida Teile sobivasse asendisse, teise käe abil saate samal ajal käsidušši hoida.


Käsi- ja vihmadušisüsteemid

Metallhoidik

RAVAKi käsiduši hoidik on valmistatud metallist, mitte plastikust, mis garanteerib pika kasutusea.

Tehnilised andmed

  • dušitoru kõrgus: reguleeritav vahemikus 88 - 133 cm
  • segisti ühenduste vahekaugus: 150 mm
  • kartridž: 25 mm, keraamiline
  • disain: termostaadita, CoolFeel - temperatuuriregulaator vasakul vähendab segisti pinna liigset kuumenemist
  • duši disain: kandiline ABS üladušš 25 cm; käsidušš - 3 funktsiooni, peadušš ka külgedele keeratav
  • painduv PVC dušivoolik: pikkus 150 cm; EasyTwist – takistab vooliku keerdumist ja võimaldab dušiotsal vabalt pöörata
  • sobib: kõikidele dušikabiinidele
  • lisatarvikud: sarja 10° dušitarvikud
  • segistite garantii: 5 aastat

Vanni dušitoru on paigaldatud dušiseinale. Selle kõrgust saab reguleerida pingutusmutri abil - lihtsalt käsitsi, igal ajal pärast paigaldamist. Lüliti võimaldab lülitada veevoolu üla- ja käsiduši vahel.

Üladušš on varustatud vihmafunktsiooniga, kus vesi voolab mõnusalt kõikidest otsikutest. Õhufunktsioon võimaldab teil duši alla õhku tõmmata. Tänu sellele on võimalik saavutada nahal meeldivam veetunne ja samas säästa energiat. Üladušši saab pöörata külili.

Käsidušil on kolm veevoolu intensiivsuse funktsiooni. Vihmavoolu režiim meenutab suvist vihma ja rahustab nahka. Jet funktsiooni kasutades saavutate roseti keskelt tugeva joa, mis intensiivselt perfundeerib nahka. Sobib ka vannitoas raskemini ligipääsetavate kohtade puhastamiseks. Kolmas funktsioon pakub mõlema voo kombinatsiooni.
Kangile vajutades saab käsiduši hoidikut ühe käega igasse asendisse liigutada ning reguleerida ka selle kallet.
Vastupidavast plastikust valmistatud voolik on tõhusalt kaitstud kriimustuste eest ja tänu EasyTwist süsteemile ei lähe see kunagi keerdu.

Pakett sisaldab segmenti kuni 50 mm seina ebatasasuste tasandamiseks.

Täieliku harmoonia saavutamiseks vannitoa kujunduses soovitame 10° Free dušitoru kombineerida teiste 10° Free segistite ja muude RAVAKi tarvikutega. Välispuhastuseks soovitame kasutada RAVAK Cleaner Chrome'i.

5-aastane garantiiKontseptsioonTorutelgede vahe 150 mmAirAntiBlock (dušiotsik)EasyTwistRavak Cleaner ChromeCoolFeel
Dušitoru 10° Free, termostaadita

Hinnakiri / osta

Product code Dimensions Description Price inclusive VAT
X070171 TD F 098.00CR Dušitoru termostaadita, dušisegistiga, kroom 449,00

ALLALAADIMISED