Instagram Pinterest Youtube

Segistid

Dušitoru Termo funktsiooniga Stopp ja riiuliga

Dušitoru Termo funktsiooniga Stopp ja riiuliga

TE 094.01 / TE 094.02
Dušisüsteem on varustatud seinapealse termostaatsegisti, riiuli, pea- ja kolme režiimiga käsidušiga. Segisti tasakaalustab hetkega vee surve ja temperatuuri kõikumised torustikus ning tagab nii, et vesi on alati just teie määratud temperatuuriga. Kes on kord termostaatsegistit proovinud, ei soovi enam teistsugust.
Nüüd on olemas ka funktsioon Stopp, mis võimaldab veevoolu nupuvajutusega peatada, näiteks seebitamise ajaks. Stopp-nupu uuesti vajutamisel hakkab vesi jälle jooksma ja on sama temperatuuriga, mille te eelnevalt määrasite.

Sari

Ühendage oma eelistatud duši all käimise viisid

Imelisi elamusi võib saada igapäevasest rutiinist. Optimaalse laiusega pöörlev vihmadušš, millele on lisatud käsidušš, ühendab praktilisust, stiili ja mugavust. Käsi- ja vihmadušisüsteemid saab varustada termostaatsegistiga, mis tagab Teile kümblemise ajal stabiilse veetemperatuuri.

Käsi- ja vihmadušisüsteemid

Kergesti reguleeritavad

Vihmaduši kõrgust saab reguleerida ka pärast selle paigaldamist seinale. Vihmadušš on erinevatesse suundadesse pööratav.


Käsi- ja vihmadušisüsteemid

Ühe käeliigutusega

Käsiduši hoidiku reguleerimise võimalust ühe käe abil hindavad kõik, kes on kas või korra kokku puutunud dušinurga märja libeda pinna miinustega. Hoidiku mehhanism on välja töötatud nii, et saate seda lihtsalt ühe käe abil liigutada või fikseerida Teile sobivasse asendisse, teise käe abil saate samal ajal käsidušši hoida.


Käsi- ja vihmadušisüsteemid

Metallhoidik

RAVAKi käsiduši hoidik on valmistatud metallist, mitte plastikust, mis garanteerib pika kasutusea.

Tehnilised andmed

 • termostaatsegistiga dušitoru kõrgus: reguleeritav vahemikus 91–122,5 cm
 • kassett: termostaatiline, vee temperatuuri reguleerimiseks
 • termofunktsiooniga keeratav nupp soovitud vee temperatuuri määramiseks
 • pöördlüliti üladuši ja käsiduši vahel
 • Stopp-nupp veevoolu koheseks peatamiseks ja taastamiseks
 • karastatud klaasist riiul värvitoonides: kroom/valge, kroom/must
 • peadušš: ümmargune, materjal ABS, läbimõõt 25,4 cm, reguleeritav vertikaalselt ja külgsuunas
 • käsidušš: ümmargune, kolm veevoolu intensiivsuse funktsiooni (Rain, SoftFain, Drop), reguleeritava kõrgusega liugur ja pööratav hoidik
 • maisītāju garantija: 5 gadi
 • sobib kõigisse RAVAKU ja teistesse dušinurkadesse
 • tarvikud: vannitoatarvikud

Termostaatsegistiga dušitorul on palju uuenduslikke omadusi ja režiime. Termofunktsiooniga pööratava juhtseadeldise abil saate määrata soovitava vee temperatuuri. Stopp-funktsiooniga on lihtne vett dušivõtmise ajal hetkega sulgeda või uuesti voolama panna. Pea- ja käsiduši vahetamine on võimalik pöördnupuga, veevool muutub keerates s.t. mõlemad funktsioonid segunevad üheaegselt enne lõppasendisse jõudmist. Peadušš on muudetava kõrgusega ja külgedele pööratav.
Käsidušil on kolm veevoolu intensiivsuse režiimi. Klassikaline režiim Rain meenutab suvist vihmahoogu ja rahustab nahka. Õhu juurdeimemisega režiimi SoftRain korral saate nautida eriti õrna vihma, mille iga tilk pakub naudingut. Režiimi Drop valimisel voolab vesi väga hõredalt ning see sobib eriti seebitamise ja peapesu ajal.
Hoova vajutamisel saab käsiduši hoidiku viia ühe käega ükskõik millisesse asendisse ja muuta ka selle kallet. Segisti korpuse pinnal on praktiline ist valge või must riiul, mida on lihtne hooldada ja mis pakub piisavalt hoiupinda.
Komplektis on segment kuni 20 mm suuruse seina ebatasasuse kompenseerimiseks.

 

5-aastane garantiiAirAntiBlock (dušiotsik)EasyTwistRavak Cleaner ChromeEasyClean (aeraator)Püsiv temperatuurFastReactionKaitse põletuste eestCoolFeelSäästlikkus
Dušitoru Termo funktsiooniga Stopp ja riiuliga

Hinnakiri / osta

Product code Dimensions Description Price inclusive VAT
X070161 TE 094.01 Dušitoru Termo funktsiooniga Stopp ja riiuliga, kroom/valge 479,00
X070162 TE 094.02 Dušitoru Termo funktsiooniga Stopp ja riiuliga, kroom/must 479,00