Instagram Pinterest Youtube

Vannitamine

Esipaneel 170

Esipaneel 170

Vanne ei pea sisse ehitama ega nende külgi keraamiliste plaatidega katma. Piisab sellest, kui ostate vanniga sobiva - valge - viimistluspaneeli. Formy 01, Formy 01 Slim, Campanulla II, Chrome, Chrome Slim, 10° Slim, Classic II, Vanda II vanni saab varustada veekindla valge esi- ja küljepaneeliga. Paneel muudab vannitoa stiili täielikult, on mõne minutiga paigaldatav ja veekindel.

Sari Formy 01

Vanni Formy 01 saab esteetiliselt täiendada nii, et see omaniku isikupära ja vannitoaga kokku sobib. Vann tarnitakse ilma korpuseta, seega soovitame lisaks muretseda valge eesmise ja/või külgmise akrüülpaneeli. Eesmise viimistluspaneeli kinnitamiseks on vajalik kinnituskomplekt. Paneeli paigaldamine võtab vaid mõne minuti, selle taha peidetud ruum aga jääb ligipääsetavaks igal ajal.

Tehnilised andmed

Esipaneel 170 cm sobib vastavatele vannidele Formy 01, Formy 01 Slim, Campanulla II, Chrome, Chrome Slim, 10° Slim, Classic II, Vanda II. Esipaneeli kinnitussüsteem kuulub paneeli juurde, nii et eraldi kinnituskomplekti pole vaja osta!
Ka vanni küljed saab viimistleda, kasutades selleks külgpaneele.

5-aastane garantii vannide paneelidele
Esipaneel 170

Hinnakiri / osta

Product code Dimensions Description Price inclusive VAT
X000001695 1704 x 565 mm Esipaneel 170 valge 229,00

ALLALAADIMISED