Instagram Pinterest Youtube

Vannitamine

Esipaneel U 180

Esipaneel U 180

Ristkülikukujulist vanni ei pea sisse ehitama ega selle külgi keraamiliste plaatidega katma - piisab sellest, kui ostate vanniga sobiva eesmise akrüülpaneeli. Paneeli paigaldamine võtab vaid mõne minuti, selle taha peidetud ruum aga jääb ligipääsetavaks igal ajal.

Sari City / City Slim

Vannide City ja City Slim 10-aastase garantii kehtivuse tingimuseks on RAVAKi originaaltoe (jalgade) kasutamine vastavalt paigaldusjuhendile.

Vannidele City ja City Slim saab paigaldada valge, pähklipuu, tamme või satiinpuidu värvi viimistlusega esi- ja külgpaneeli, millele antakse 5-aastane garantii, või siis hinnalt soodsamad akrüülpaneelid (vann City). Kinnituskomplekt paneelide paigaldamiseks tuleb hankida ainult sel juhul, kui paigaldatakse eesmine akrüülpaneel.
Paneel muudab vannitoa stiili täielikult: see on stiilselt ümardatud servadega, mõne minutiga paigaldatav, veekindel ja sobib vanniga täiuslikult - mingeid silmanähtavaid üleminekuid näha ei jää.

Tehnilised andmed

Esipaneel 180 on mõeldud järgmiste 180 cm pikkuste neljakandiliste vannide viimistluseks: City, Formy 01, Formy 02 ja Campanula II.
Eesmise akrüülpaneeli paigaldamiseks tuleb täiendavalt osta paneeli kinnituskomplekt.
Vanni ümbruse viimistlemiseks võib kasutada ka külgmisi paneele.

2-aastane garantii
Esipaneel U 180

Hinnakiri / osta

Product code Dimensions Description Price inclusive VAT
CZ001Y0A00 1800 x 565 mm Esipaneel A/U 180 lumivalge 165,00
B23600000N Esipaneeli kinnituskomplekt universaalne 23,00

ALLALAADIMISED