Instagram Pinterest Youtube

Duši all käimine

Lühike hoidik Brilliant

Hoidik Brilliant lühike

Dušinurga maksimaalse stabiilsuse tagab elastne ja praktiline tugihoidik.

Sari

Kontseptsioonide Brilliant ja Walk-In täielikult komplekteeritud tooted koosnevad kahest osast, mis tuleb eraldi tellida!

B SET
Kontseptsiooni Brilliant dušikabiini klaasid, dušiuksed ja statsionaarsed dušiseinad, ning samuti ka metallosad, mida nimetatakse B SET-iks, tuleb osta eraldi. B SET koosneb hoidikutest, hingedest, käepidemetest ja paigalduskomplektist, mõnda komplekti kuuluvad ka Brilliant hoidikud. Ka väikseimate mõõtudega dušikabiinidele saab eraldi (täiendavalt) osta kas pika või lühikese klaasihoidiku.

W SET
Kontseptsiooni Walk-In täiskomplektse toote saamiseks tuleb statsionaarsed dušiseinad Walk-In ja terve dušikabiini stabiilsust tagavad hoidikud - nn W SET - eraldi tellida. W SET koosneb metallhoidikutest ja tugedest.

Muid konstruktsioonivõimalusi, ja mitte ainult Walk-In toodete osas, saab kasutada tellides tooteid eritellimuste konfiguraatori nestandartas.ravak.lt abil, kus avaneb võimalus soovitud parameetreid (toote tüüp, laius, kõrgus) valida.

Tehnilised andmed

  • pikkus: 26,8 сm
  • ette nähtud: Brilliant dušinurgad ja -uksed
  • värvilahendus: värvilahendus kroom
  • otsikud: 8-mm klaasi jaoks
  • garantii: 2 aastat

Toote maksimaalse stabiilsuse garanteerivad lühikesed klaasihoidikud, mida saab väikesemõõtmeliste dušinurkade jaoks juurde osta. Elastne liigend tagab lihtsa reguleerimise paigaldamise ajal.

2-aastane garantii

Hinnakiri / osta

Product code Dimensions Description Price inclusive VAT
B19000000A 268 mm Brilliant hoidik lühike, kroom 60,00