Instagram Pinterest Youtube

Mööbel, valamud, WC-tarvikud

Keraamiline valamu Ceramic O

Keraamiline valamu Ceramic O

Valamud Ceramic O tasakaalustab meeldivalt vannitoa teravnurkade rangust. Moodsa ja samas ajatu disainiga kvaliteetne keraamika. Kraanikausside tagasihoidlikud vormid on meeldivas kontrastis vastupidava loodusliku materjali tõelise tihedusega.

Sari Ceramic

Tööpinnale paigaldatavad kraanikausid on valmistatud kvaliteetsest keraamilisest materjalist ning on moodsa ja samas ajatu disainiga. Nende tagasihoidlikud vormid on efektses kontrastis vastupidava loodusliku materjali tõelise tihedusega.

Keraamilised valamud Ceramic

Erinev disain, samaväärne kvaliteet

Keraamilise kraanikausi ümarad vormid tasakaalustavad vannitoas meeldivalt täisnurkade rangust, sujuvad jooned mõjuvad aga rahustavalt. Keraamiline kraanikauss Ceramic R vastab moodsate sirgjoonte trendile, ent vähendab nende teravust ning muudab neid rahulikumaks ja kaarjamaks.


Keraamilised valamud Ceramic

Autoridisain

Disainer Kryštof Nosál arendas tööpinnale paigaldatavate keraamiliste kraanikausside kuju välja nii, et see sobiks enamikku moodsatest vannitubadest, samas ei sarnane need aga ühegi teise kraanikausiga. Mõlemad kraanikausid on kavandatud vannitoasisustuse tootja rikkalike kogemuste alusel nii, et need pakuksid mugavalt ruumi pesemiseks ja oleksid ka piisavalt sügavad. Nii ühendavad kraanikausid Ceramic endas ideaalselt esteetilised ja praktilised nõuded.


Keraamilised valamud Ceramic

Ka koos tööpinnaga

Maksimaalselt mugavaks vannitoa sisustamiseks pakume keraamiliste kraanikausside Ceramic juurde kohe ka 80, 100 või 120 cm laiusi tööpindu (pähklipuu spoon, tammespoon või valge lakk). Tänu sügavale impregneerimisele taluvad need igati vett ja pakuvad kraanikausi ümber täisväärtuslikku hoiupinda, millele ei tee midagi ka laialipritsiv vesi.

Tehnilised andmed

  • suurus: 60 x 40 x 12 cm
  • materjal: keraamika
  • ülevool: EI
  • lisatarvikud: tööpind, fikseeritud kraanikausikork, kroomitud või torusifoon, eriti pikk segisti Chrome või 10°
  • garantii: 5 aastat

Umyvadlo Ceramic O je vyrobeno z kvalitní keramiky a je určeno pouze k instalaci na desku pod umyvadlo ve tvaru L nebo ve tvaru I nebo se skříňkou pod umyvadlo Formy. Umyvadlo je nutno kombinovat s pevnou umyvadlovou piletou, která zabraňuje přetečení vody. K umyvadlu Ceramic O doporučujeme na desku instalovat extra prodlouženou umyvadlovou stojánkovou baterii Chrome CR 015.00 o výšce 311 mm nebo extra prodlouženou umyvadlovou stojánkovou baterii 10° TD 015.00 o výšce 334 mm.

5-aastane garantii
Keraamiline valamu Ceramic O

Hinnakiri / osta

Product code Dimensions Description Price inclusive VAT
XJX01160001 600 x 400 x 120 Valamu Ceramic 600 O keraamika valge 139,00
X01439 Fikseeritud kraanikausisifooni kork, kroom 25,00
X01371 Kraanikausisifoon, kroom 73,00
X01436 Kraanikausisifoon U, kroom 25,00