Youtube Instagram

Mööbel, valamud, WC-tarvikud

Keraamiline valamu Ceramic Slim O

Keraamiline valamu Ceramic Slim O

Keraamilise valamu Ceramic SLIM O ümarad vormid tasakaalustavad meeldivalt vannitoa teravnurkade rangust ning mõjuvad rahustavalt. Õhukeseseinaline keraamika võimaldab kujundada täpsed ja elegantselt peened servad, mis lisavad valamule visuaalset kergust. Pehmete joonte ja vastupidavuse võluv kooskõla ning valikuvabadus kraanikausi ja segisti asukoha valikul.

Sari Ceramic Slim

Vastupidavuse ja visuaalse kerguse kooskõla

Plaadile paigaldatavate õhukeseseinaliste valamute tootesarjale Ceramic on omased täpsed ja elegantselt peened servad.

Keramická umyvadla Ceramic Slim

Disain

Moodsad sirgjooned või sõbralikult ümar siluett? Valige see, mis südamelähedasem on. Mõlemad sobivad modernsesse vannituppa suurepäraselt.


Keramická umyvadla Ceramic Slim

Ka koos plaadiga

Maksimaalselt mugavaks vannitoa sisustamiseks pakume keraamiliste kraanikausside CERAMIC SLIM juurde kohe ka 80, 100 või 120 cm laiusi tööpindu (pähkli- või tammespoon, või valge lakkviimistlus). Tänu süvaimpregneerimisele taluvad need igati vett ja pakuvad kraanikausi ümber täisväärtuslikku hoiupinda, millele ei tee midagi ka laialipritsiv vesi.


Keramická umyvadla Ceramic Slim

Valikuvõimalused

Kasutage ära paljusid erinevaid võimalusi kraanikausi ja segisti asukoha valimiseks. Plaadile paigaldatavad valamud annavad selleks eriti suure vabaduse.

Tehnilised andmed

  • mõõtmed (P x L x K): 55 x 37 x 12 cm
  • materjal: keraamika
  • vee ülevool: EI
  • lisatarvikud: valamualune plaat / valamualuse plaadi kapp, fikseeritud kraanikausikork, kroomitud või torusifoon, eriti kõrge segisti Chrome või 10°
  • garantii: 5 aastat

Kraanikauss Ceramic SLIM O on valmistatud kvaliteetsest keraamikast ning mõeldud paigaldamiseks ainult L- või I-kujulisele plaadile või SUD 260.01 plaadiga varustatud valamukapile. Vee ülevoolu vältimiseks tuleb valamule paigaldada fikseeritud kork. Ceramic SLIM O valamu plaadile või kapile soovitame paigaldada kõrge segisti Chrome VR 015.00, mille kõrgus on 311 mm, või eriti kõrge segisti 10° TD 015.00 (kõrgus 334 mm).

10-aastane garantii
Keraamiline valamu Ceramic Slim O

Hinnakiri / osta

Product code Dimensions Description Price inclusive VAT
XJX01155001 Valamu Ceramic 550 O Slim keraamika valge 185,00
X01439 Fikseeritud kraanikausisifooni kork, kroom 22,99
X01371 Kraanikausisifoon, kroom 73,00
X01436 Kraanikausisifoon U, kroom 22,99
X01612 Kraanikausisifoon 17,90