Instagram Pinterest Youtube

Mööbel, valamud, WC-tarvikud

Kõrge käepidemetega kapp SB Rosa II

SB Rosa II käepidemetega

Kõrge vannitoa kapp – sinna mahuvad kõik vannitoas kasutatavad asjad. Kaasaegne klaasriiul, lihtsalt hooldatav. Avatav vasakule ja paremale.

Sari Rosa

Universaalne kasutus

Rosa mööbli ja valamute kaarjad jooned järgivad samanimelise sarja vanni kuju. Nende kombineerimine vannitoas säästab ruumi ja loob harmoonilise terviku. Suur mudelite valik annab võimaluse kasutada neid igas vannitoas.

Vannitoamööbel Rosa

Lai sortiment

Mööbel Rosa kujutab endast terviklikku pakkumist, mis on kooskõlas iga ostja nõudmistega. Vannitoakappide ühisjooneks on kaarjas kuju, mis kordub valamute esipaneelil. Kappide, peeglite ja valamute mõõdud on välja töötatud nii, et need oleksid omavahel kombineeritavad.


Vannitoamööbel Rosa

Mugav avamine

Läikiv valge kapp, kus on ruumi asjade hoiustamiseks. Uksed ja täielikult väljatõmmatavad sahtlid on varustatud aeglase sulgumise süsteemiga, samuti käepidemetega mugavaks pööramiseks.


Vannitoamööbel Rosa

Läbimõeldud disain

Rosa vannitoamööbel järgib ideaalselt samanimelise sarja vanni jooni, luues vannitoas harmoonia ja sünergia. Sarja Rosa nurgad ja kuju sobituvad omavahel suurepäraselt ning on väga ruumisäästlikud.

Tehnilised andmed

  • Mõõtmed (L x K x S): 30,5 x 35 x 153,5
  • materjal: immutatud MFPB ja MDF
  • värviline korpus: valge, läikiv
  • värvilised uksed: valge läikiv värv
  • garantii: 5 aastat

Kõrge kapp kahe ukse ja riiulitega. Avatav vasakule ja paremale. SB Rosa II kaheukseline kõrge kapp, valge käepidemetega. Tarnitakse täielikult kokku panduna. Saab sobitada teiste Rosa mööbli ja tarvikutega, samuti teiste RAVAK toodetega.

5-aastane garantiiKontseptsioonNiiskusevastane impregneerimine
Kõrge käepidemetega kapp SB Rosa II

Hinnakiri / osta

Product code Dimensions Description Price inclusive VAT
X000001496 305 x 350 x 1535 Kapp SB 350 Rosa II käepidemetega, valge/valge 449,00

ALLALAADIMISED