Youtube Instagram

Mööbel, valamud, WC-tarvikud

Kraanikausikapp SD Natural 1200

Kraanikausikapp SD Natural 1200

Kraanikausi Natural Duo alla mõeldud kapi efektne disain võimaldab kavandada vannitoa vastavalt oma maitsele. Tavalised esemed peitke sahtlitesse, oma lemmikasjad pange aga välja ja muutke nii ruum kordumatuks. Läikiv valge värv muudab vannitoa optiliselt avaramaks.

Sari Natural

Igasse moodsasse vannituppa sobiv puhtalt elegantne mööbel, mis on ühendatud valatud marmorist kraanikaussidega. Mõõtmete ning lahtiste ja kinniste pindade kombineerimise võimaluste paljusus tagab sellele suure hulga kasutusvõimalusi.

Vannitoamööbel Natural

Võimalus luua oma kombinatsioone

Vannitoamööbli Natural hulgas on tooted sahtlitega, kuhu saate hõlpsalt ära panna kõik selle, mis ei pea olema vannitoas nähtaval, lahtised pinnad sobivad aga teie lemmikasjade hoidmiseks. Nii annab see ruumile alati kordumatu võlu.


Vannitoamööbel Natural

Kraanikausiga ühendamine

Oleme mööbli Natural ühendanud kohe kraanikaussidega, et muuta klientidele ostmine lihtsamaks. Nii on tekkinud disaini ja praktilisuse poolest kooskõlaline tervik.


Vannitoamööbel Natural

Terve hulk suurusi

Vannitoa mõõtmetest sõltumata leiab mööbli Natural suuruste hulgas igaüks endale sobiva. Alates klassikalisest, 50 cm laiusest kuni mugava 80 cm ja erakordse 120 cm-ni kaksikkraanikausi alla, mille juures saab teineteist segamata hügieeniprotseduure teha kaks inimest korraga.

Tehnilised andmed

  • suurus (l x s x k): 120 x 45 x 45 cm
  • materjal: MDF
  • värvitoon: valge (läikiv)
  • garantii: 5 aastat

Skříňka pod umyvadlo SD Natural 1200 je určena pod umyvadlo Natural Duo. Je vybavena 3 poličkami a zásuvkou rozdělenou uvnitř na dvě části. Dodáváno ve smontovaném stavu včetně montážní sady (šrouby, panty, záslepky). Skříňka je montována na zeď. Pro ucelené řešení a designový soulad koupelny doporučujeme skříňku pod umyvadlo SD Natural 1200 kombinovat s ostatními výrobky řady Natural (umyvadlem Natural Duo, zrcadlem Natural 1200, bočním sloupem SB Natural uzavřeným, bočním sloupem SB Natural otevřeným) a dalšími výrobky RAVAK.

5-aastane garantiiNiiskusevastane impregneerimine
Kraanikausikapp SD Natural 1200

Hinnakiri / osta

Product code Dimensions Description Price inclusive VAT
X000001053 1200 x 450 x 450 SD Natural 1200 bílá 559,00

Download

13,6 MB