Instagram Pinterest Youtube

Mööbel, valamud, WC-tarvikud

Kraanikausikapp SD Natural 1200

Kraanikausikapp SD Natural 1200

Kraanikausi Natural Duo alla mõeldud kapi efektne disain võimaldab kavandada vannitoa vastavalt oma maitsele. Tavalised esemed peitke sahtlitesse, oma lemmikasjad pange aga välja ja muutke nii ruum kordumatuks. Läikiv valge värv muudab vannitoa optiliselt avaramaks.

Sari Natural

Igasse moodsasse vannituppa sobiv puhtalt elegantne mööbel, mis on ühendatud valatud marmorist kraanikaussidega. Mõõtmete ning lahtiste ja kinniste pindade kombineerimise võimaluste paljusus tagab sellele suure hulga kasutusvõimalusi.

Vannitoamööbel Natural

Võimalus luua oma kombinatsioone

Vannitoamööbli Natural hulgas on tooted sahtlitega, kuhu saate hõlpsalt ära panna kõik selle, mis ei pea olema vannitoas nähtaval, lahtised pinnad sobivad aga teie lemmikasjade hoidmiseks. Nii annab see ruumile alati kordumatu võlu.


Vannitoamööbel Natural

Kraanikausiga ühendamine

Oleme mööbli Natural ühendanud kohe kraanikaussidega, et muuta klientidele ostmine lihtsamaks. Nii on tekkinud disaini ja praktilisuse poolest kooskõlaline tervik.


Vannitoamööbel Natural

Terve hulk suurusi

Vannitoa mõõtmetest sõltumata leiab mööbli Natural suuruste hulgas igaüks endale sobiva. Alates klassikalisest, 50 cm laiusest kuni mugava 80 cm ja erakordse 120 cm-ni kaksikkraanikausi alla, mille juures saab teineteist segamata hügieeniprotseduure teha kaks inimest korraga.

Tehnilised andmed

  • suurus (l x s x k): 120 x 45 x 45 cm
  • materjal: MDF
  • värvitoon: valge (läikiv)
  • garantii: 5 aastat

Kraanikausikapp SD Natural 1200 on mõeldud kasutamiseks kraanikausi Natural Duo all. Sellel on kolm riiulit ja sahtel, mis on sees jaotatud kaheks osaks. Tarnitakse kokkupandult koos montaažikomplektiga (kruvid, hinged, avade katted). Kapp paigaldatakse seinale. Vannitoa terviklikuks lahendamiseks ja kooskõlalise disaini saavutamiseks soovitame kombineerida kraanikausikappi SD Natural 1200 teiste toodetega sarjast Natural (kraanikauss Natural Duo, peegel Natural 1200, kinnine küljekapp SB Natural, lahtine küljekapp SB Natural) ja teiste firma RAVAK toodetega.

5-aastane garantiiNiiskusevastane impregneerimine
Kraanikausikapp SD Natural 1200

Hinnakiri / osta

Product code Dimensions Description Price inclusive VAT
X000001053 1200 x 450 x 450 SD Natural 1200 valge 729,00

ALLALAADIMISED

13,6 MB