Instagram Pinterest Youtube

Mööbel, valamud, WC-tarvikud

Kraanikausikapp SD Natural 500

Kraanikausikapp SD Natural 500

Kraanikausikapp SD Natural 500 täiendab ideaalselt kraanikausse Natural. Hoiuruum on jaotatud kaheks sahtliks, millesse mahub ära kõik, mis ei pea olema nähtaval. Kapi läikiv valge pind paneb vannitoa värskelt särama. Eluaegse garantiiga metallsiinid.

Sari Natural

Igasse moodsasse vannituppa sobiv puhtalt elegantne mööbel, mis on ühendatud valatud marmorist kraanikaussidega. Mõõtmete ning lahtiste ja kinniste pindade kombineerimise võimaluste paljusus tagab sellele suure hulga kasutusvõimalusi.

Vannitoamööbel Natural

Võimalus luua oma kombinatsioone

Vannitoamööbli Natural hulgas on tooted sahtlitega, kuhu saate hõlpsalt ära panna kõik selle, mis ei pea olema vannitoas nähtaval, lahtised pinnad sobivad aga teie lemmikasjade hoidmiseks. Nii annab see ruumile alati kordumatu võlu.


Vannitoamööbel Natural

Kraanikausiga ühendamine

Oleme mööbli Natural ühendanud kohe kraanikaussidega, et muuta klientidele ostmine lihtsamaks. Nii on tekkinud disaini ja praktilisuse poolest kooskõlaline tervik.


Vannitoamööbel Natural

Terve hulk suurusi

Vannitoa mõõtmetest sõltumata leiab mööbli Natural suuruste hulgas igaüks endale sobiva. Alates klassikalisest, 50 cm laiusest kuni mugava 80 cm ja erakordse 120 cm-ni kaksikkraanikausi alla, mille juures saab teineteist segamata hügieeniprotseduure teha kaks inimest korraga.

Tehnilised andmed

  • suurus (l x s x k): 50 x 45 x 45 cm
  • materjal: MDF
  • värvitoon: valge (läikiv)
  • garantii: 5 aastat

Kraanikausikapp SD Natural 500 on mõeldud kasutamiseks kraanikausi Natural 500 all. Sellel on kaks sahtlit, mis pakuvad palju hoiuruumi. Tarnitakse kokkupandult koos montaažikomplektiga (kruvid, hinged, avade katted). Kapp paigaldatakse seinale. Vannitoa terviklikuks lahendamiseks ja kooskõlalise disaini saavutamiseks soovitame kombineerida kraanikausikappi SD Natural 500 teiste toodetega sarjast Natural (kraanikauss Natural 500, peegel Natural 500, kinnine küljekapp SB Natural, lahtine küljekapp SB Natural) ja teiste firma RAVAK toodetega.

5-aastane garantiiNiiskusevastane impregneerimine
Kraanikausikapp SD Natural 500

Hinnakiri / osta

Product code Dimensions Description Price inclusive VAT
X000001051 500 x 450 x 450 SD Natural 500 valge 399,00

ALLALAADIMISED

13,6 MB