Instagram Pinterest Youtube

Segistid

Kraanikausisegisti Chrome 311 mm

Kraanikausisegisti 311 mm, ilma äravooluta

CR 015.00CR / CR 015.20BL
Chrome'i ovaalse ja tasase pinna geomeetria tagas edukas disainistuudio Nosal Design, kes lõi ka samanimelise vannitoakontseptsiooni. Chrome on minimalistlik kontrastide mäng, mille juurde me ikka ja jälle tagasi pöördume. Valida saab traditsioonilise kroomitud või trendika musta disainiga segisteid.

Sari Chrome

Vabadus, mis teeb päeva heledamaks

Kroomitud segistid, läikiva või musta metalli ilu ja vee rahustav heli. Ovaalse ja tasase pinna geomeetria andis neile edukas stuudio Nosal Design. Chrome on minimalistlik kontrastide mäng, mille juurde me ikka ja jälle tagasi pöördume. Segistid on osa kontseptsioonist, mis on täielikult läbi mõeldud ja kandideerib Tšehhi suurele disainiauhinnale. Kujundid, mis sobivad igasse vannituppa.

Segistid Chrome

Kompleksne sortiment

Sortimendis on erinevad segistite tüübid: vannitoa- ja köögivalamute, bidee-, vanni- ja dušisegistid, samuti universaalne sisseehitatav mehhanism R-box ning varjatud paigalduslahendusega segistid.


Segistid Chrome

Ainulaadsus

Autoridisain, mille sarnast Te mujalt ei leia, pärineb edukast stuudiost NosalDesign. Selle sarja (kontseptsiooni) eest, sh segisti, nomineeriti studio preemiale Czech Grand Design. Pöörleva jooksutoruga vannisegistid Chrome kujutavad endast unikaalset tehnilist lahendust. Segisti on juba iseenesest Teie vannitoa kaunistuseks, kasutades seda täitub Teie vann kiiresti veega.


Segistid Chrome

Sobivad aksessuaarid

Chrome segistite juurde saate valida rikkaliku valiku hulgast stiililt sobivaid aksessuaare. Lisaks kõrgele kvaliteedile on neil ka kooskõlaline disain.

Tehnilised andmed

 • segisti kõrgus: 311 mm, ExtraComfort Zone – eriti suur kõrgus
 • kassett (läbimõõt, materjal): 35 mm, keraamiline
 • värv:
  • CR: kroom – läikiv kroom
  • BL: Black – must
 • ühendusvoolikud: komplektis
 • äravool: ilma äravooluta
 • segistite garantii: 5 aastat
 • sobib: klassikalistele kraanikaussidele, samuti tööpinnal paiknevatele kraanikaussidele

Vannitoa tervikliku lahenduse ja disaini kooskõla tagamiseks soovitame kombineerida segisteid Chrome teiste toodetega sarjast Chrome ja RAVAKi muude tarvikutega. Väliseks puhastamiseks soovitame kasutada vahendit RAVAK Cleaner Chrome.

5-aastane garantiiKontseptsioonEasyFixRavak Cleaner ChromeFlexiFlowEasyClean (aeraator)SoftMove
Kraanikausisegisti Chrome 311 mm

Hinnakiri / osta

Product code Dimensions Description Price inclusive VAT
X070100 CR 015.00CR valamusegisti põhjaklapita (kõrge) 219,00
X070429 CR 015.20BL valamusegisti põhjaklapita (kõrge), must 279,00