Instagram Pinterest Youtube

Vannitamine

Küljepaneel U 80

Küljepaneel U 80

Ristkülikukujulist vanni ei pea sisse ehitama ega selle külgi keraamiliste plaatidega katma - piisab sellest, kui ostate vanniga sobivad akrüülpaneelid. Paneelide paigaldamine võtab vaid mõne minuti, nende taha peidetud ruum aga jääb ligipääsetavaks igal ajal.

Sari City / City Slim

Vannide City ja City Slim 10-aastase garantii kehtivuse tingimuseks on RAVAKi originaaltoe (jalgade) kasutamine vastavalt paigaldusjuhendile.

Vannidele City ja City Slim saab paigaldada valge, pähklipuu, tamme või satiinpuidu värvi viimistlusega esi- ja külgpaneeli, millele antakse 5-aastane garantii, või siis hinnalt soodsamad akrüülpaneelid (vann City). Kinnituskomplekt paneelide paigaldamiseks tuleb hankida ainult sel juhul, kui paigaldatakse eesmine akrüülpaneel.
Paneel muudab vannitoa stiili täielikult: see on stiilselt ümardatud servadega, mõne minutiga paigaldatav, veekindel ja sobib vanniga täiuslikult - mingeid silmanähtavaid üleminekuid näha ei jää.

Tehnilised andmed

Küljepaneel A 80 U on mõeldud järgmiste 80 cm laiuste neljakandiliste vannide külgviimistluseks: City, Formy 01, Formy 02 ja Campanula II.
Külgmise akrüülpaneeli paigaldamiseks pole eraldi kinnituskomplekti vaja.

2-aastane garantii
Küljepaneel U 80

Hinnakiri / osta

Product code Dimensions Description Price inclusive VAT
CZ00140A00 788 x 565 mm Küljepaneel A/U 80 lumivalge kinnitusega 99,00

ALLALAADIMISED