Instagram Pinterest Youtube

Mööbel, valamud, WC-tarvikud

Peegel 700

Peegel Chrome

Peegel Chrome on sisseehitatud valgustusega. See täiendab suurepäraselt kraanikausse ja kappe Chrome ning loob sarjaga Chrome harmoonilise terviku.

Sari Chrome

Läbitöötatud stiil

Vannitoakapid ja -peeglid Chrome on disainer projekteerinud nii, et nad sobiksid samanimelise sarja valamute kõikide mõõtude ja tüüpidega. Ühendavaks elemendiks jääb puhas stiil ja kasutatavate materjalide kompromissitu kvaliteet.

Vannitoamööbel Chrome

Erinevad mõõdud

Chrome kappide sortimendis on mitmeid tooteid: suured valamukapid topeltvalamule, kolmes erinevas mõõdus kapid klassikalise valamu alla ja ruumisäästlikud kapid minivalamutele, mis on mõeldud eelkõige WCsse paigaldamiseks. Chrome teenib Teid kõikjal, kus vajate puhtust ja korda.


Vannitoamööbel Chrome

Professionaalne töötlus

Chrome valamukapid ja küljesahtlid on valmistatud hoolikalt töödeldud materjalist, mistõttu on need kasutatavad kõrge niiskusega ruumides – vannitubades. Kapid on varustatud kõrgekvaliteediliste metallelementidega. Kõikidel kappidel on praktiline sisemuse konstruktsioon, mis sobib kõikide vannitoatarvete hoidmiseks.


Vannitoamööbel Chrome

Teostuse kaks lahendust

Kuna Chrome sarjas on esindatud kaks erinevat valamute disaini (keraamilised/valatud marmorist), peavad valamukapid nendega ideaalselt sobima. Teil on võimalus valida minimalistlike ümardatud servadega kappide või sirgete joontega kappide hulgast, mida pehmendab kogu sarjale iseloomulik poolkaar.

Tehnilised andmed

Mõõtmetega 700 x 70 x 550 mm.

Värviline korpus: valge, cappuccino

Iseloomuliku kuju ja integreeritud valgustiga peegel.

Peegel on mõeldud kasutamiseks valamu Chrome 600/700/800 kohal.

 

5-aastane garantiiKontseptsioonNiiskusevastane impregneerimine
Peegel 700

Hinnakiri / osta

Product code Dimensions Description Price inclusive VAT
X000000548 700 x 70 x 550 Peegel Chrome 700 valge 205,00
X000000969 Peegel Chrome 700 cappuccino 189,00

ALLALAADIMISED

56,2 MB