Youtube Instagram

Segistid

Nelja avaga vanni püstsegisti Chrome

NELJA AVAGA VANNI PÜSTSEGISTI CHROME

CR 026.00
Nelja avaga püstsegisti Chrome sobib vanni servale paigaldamiseks. Toode koosneb neljast disainilise kooskõlaga komponendist. Tila lauged jooned on kooskõlas vee voolamisega. Segisti hoova täpne liikumine tagab vee vooluhulga ja temperatuuri täiusliku reguleerimise. Kolmas komponent hoolitseb usaldusväärselt veevoolu ümberlülitamise eest vanni täitmise ja dušivõtmise vahel. Viimases avas peitub trendikas väljatõmmatav käsidušš.

Sari

Vee energia

Taastage oma jõuvarusid, täites vanni kaskaadi abil. Vanni ja kaskaadi praktiliste ja esteetiliste funktsioonide originaalne ühendus loob ainulaadse efekti. Lülitades sisse kaskaadsegisti, saate jälgida, kuidas värskendav veejuga ühineb metallarmatuuri täiusliku iluga ja vesi täitub kosutava energiaga.

Vannisegistid/kaskaadid

Võrratu mulje

Vanni täitmine veega kaskaadi abil tekitab Teis vaid meeldivaid ja unustamatuid nägemus- ja kuulmisaistinguid.


Vannisegistid/kaskaadid

Kooskõlas vanni disainiga

Sõltuvalt vanni disainist saate valida sobiva segisti, mis ei riku mingilgi viisil Teie vannitoa seinaviimistluse plaatide esteetikat.


Vannisegistid/kaskaadid

Lülitus vann/dušš

Teile meeldib vanni täitmine kaskaadi abil, kuid Teile meeldib ka duši all käia ning Te ei soovi sellest loobuda? See polegi vajalik, sest kaskaadsegistid on ümber lülitatavad duširežiimile.

Tehnilised andmed

  • kassett (läbimõõt, materjal): 35 mm, keraamiline
  • segistite garantii: 5 aastat
  • sobib: kõigile vannidele, millel on piisavalt lai ja tasane ülemine serv - Freedom W, City/ City Slim, Formy 01/ Formy 01 Slim, Gentiana, NewDay, Asymmetric, Rosa I, Rosa II, Rosa 95, LoveStory II

Segisti komplektis on väljatõmmatav dušš 175 cm pikkuse ühe lukustusega metallvoolikuga. Vannitoa sisekujunduse lõpetatud ja ühtlase lahenduse saavutamiseks soovitame kombineerida teiste segistitega Chrome. Välispinna puhastamiseks soovitame kasutada vahendit RAVAK Cleaner Chrome.

Toodete paigaldamisel tagage juurdepääs segistile, et seda saaks edaspidi mugavalt hooldada.

5-aastane garantiiKontseptsioonAntiBlock (dušiotsik)Ravak Cleaner ChromeSoftMoveMetallpinnad
Nelja avaga vanni püstsegisti Chrome

Hinnakiri / osta

Product code Dimensions Description Price inclusive VAT
X070170 CR 026.00 Vanniääre segisti 339,00