Instagram Pinterest Youtube

Duši all käimine

Blix Slim BLSPS statsionaarne dušisein

Blix Slim BLSPS statsionaarne dušisein

Ideaalne kaaslane dušiuksele BLSDP2. Nende kombinatsioon võimaldab Teil ehitada ristkülikukujulise dušikabiini. Otse statsionaarse seina äärde saab paigaldada valamu või pesumasina. Läikiv või must raam. 

Sari Blix Slim

Õhem raam

Dušikabiin Blix Slim rõõmustab neid, kes otsivad kontrollitud kvaliteedi ja moodsa välimuse sobivat kooskõla. Selle tehnoloogia põhineb paljude aastate jooksul täiustatud lahendustel, kus pole kohta mingile ebatäiuslikkusele. Oma disainilt sobib Blix Slim moodsatesse vannitubadesse. Kabiinil on peen raam, mis ei koorma vannituba visuaalselt ning lisab tervele ruumile kergust ja avarust.

Sprchové kouty a dveře Blix Slim

Õhem raam

Raami pehmed proportsioonid annavad dušikabiinile nooruslikku energiat ning ei koorma vannituba visuaalselt.


Sprchové kouty a dveře Blix Slim

Lihtne puhastamine

Lükanduste alumises osas oleva fiksaatori kerge vajutamisega saab terve uksetiiva eemale pöörata ja vajadusel ka eemaldada. Nii ei jää järele ühtegi ligipääsmatut kohta, mida ei saa kergesti puhastada. Dušikabiini hooldamise muudab veel lihtsamaks universaalne leebetoimeline vahend RAVAK Cleaner, mis on mõeldud kõigi vannitoapindade puhastamiseks.


Sprchové kouty a dveře Blix Slim

End tõestanud tehniline lahendus

Uste lükandsüsteem säästab vannitoas ruumi, uksed ei lähe põiki ega kiilu kinni ning tänu väljapööramismehhanismile ei jää mingeid juurdepääsmatuid kohti.

Tehnilised andmed

  • suurus: 80, 90 cm
  • raami viimistlus: läikiv alumiinium (bright alu), must
  • ohutu klaasi täidis: 6 mm; läbipaistev
  • toote kõrgusя : 195 сm
  • garantii: 5 aastat

Toode koosneb ühest statsionaarsest osast. Paigaldatakse plaatidega kaetud vannitoa nurka (kombineeritakse dušiuksega BLSDP2) RAVAKi dušialustele Perseus, Perseus Pro, Perseus Pro Flat, Perseus Pro Chrome, Gigant, Gigant Pro, Gigant Pro Flat, Gigant Pro Chrome või otse põrandale, kuhu on ehitatud äravoolurenn, -trapp või muu vee ärajuhtimissüsteem.

Tootel, mis on märgistatud kui valge/valge, on valge raam ning valged tihvtid ja käepidemed; teiste märgistustega toodete detailid, tihvtid ja käepidemed on satiinviimistlusega.

Enne toote paigaldamist pöörake tähelepanu tehnilisele dokumentatsioonile jaotuses „Download“, kuna konkreetse toote nimetuses ära toodud numbrid ei näita selle täpset suurust.

 

5-aastane garantiiKlaasi paksus 6 mmKlaasi kaitsekiht AntiCalc
Blix Slim BLSPS statsionaarne dušisein

Hinnakiri / osta

Product code Dimensions Description Price inclusive VAT
X9BM40C00Z1 785-800 mm Liikumatu sein BLSPS-80 läige + klaas Transparent 219,00
X9BM70C00Z1 885-900 mm Liikumatu sein BLSPS-90 läige + klaas Transparent 239,00