Instagram Pinterest Youtube

Segistid

Süvistatav segisti Classic, ilma ümberlülitita, R-boxi jaoks

Süvistatav dušisegisti, ilma ümberlülitita, R-boxi jaoks

CL 066.00 Süvistatavate segistite Classic lihtne disain võimaldab pääseda esile vannitoa ülejäänud sisustusel ja need on töökindlad. Paigaldussüsteem R-box annab segistitele veel muidki praktilisi eeliseid. Süvistatavate segistite seina sisse paigaldamine on nii lihtsam ning absoluutselt täpne. Segisti korpuse elegantsed saledad jooned on kooskõlas samanimelise sarjaga, milles sisalduvad vann, kraanikauss ja mööbel.

Sari Classic

Saledad ja elegantsed

Lameda pealmise pinnaga ümbritsetud elegantsed vormid täiendavad suurepäraselt sarja Classic vannide ja kraanikausside kergeid jooni. Uued praktilised detailid vastavad kõigile moodsa esteetika nõuetele.

Segistid Classic

Igakülgne sortiment

Sortiment sisaldab kraanikausi-, bidee-, vanni-, duši- ja köögisegisteid ning seda nii klassikalises seinapealses kui ka süvistatavas variandis.


Segistid Classic

Stiililine kooskõla sarjaga

Segistid Classic muudavad täiuslikuks samanimelise sarja toodetega sisustatud vannitoa, kus võivad nii vann, kraanikausid, mööbel kui ka segistid olla kavandatud samast esteetilisest põhimõttest lähtudes.


Segistid Classic

Garanteeritud kvaliteet

Keraamiline kassett, mille puhul on katsetega kindlaks tehtud vähemalt 30-aastane kasutusaeg, ning 5-aastane garantii kogu segistile annavad teile kindlustunde, et segistitest Classic saavad teie usaldusväärsed kaaslased iga kord vannitoas olles.

Tehnilised andmed

  • kassett (läbimõõt, materjal): 35 mm, keraamiline
  • sobib: ühe dušiga dušikabiinidele või ülevoolu kaudu täidetavatele vannidele, kus puudub duši võtmise võimalus
  • teostus: ilma ümberlülitita, R-boxi jaoks
  • segistite garantii: 5 aastat
  • sobib: dušikabiinile Classic, kõigile teistele RAVAKi dušikabiinidele ja muudele ühe dušiga dušikabiinidele

Lihtne disain sobib igasse vannituppa. Vannitoa tervikliku lahenduse ja disaini kooskõla tagamiseks soovitame kombineerida segisteid Classic teiste toodetega sarjast Classic ja RAVAKi muude tarvikutega. Väliseks puhastamiseks soovitame kasutada vahendit RAVAK Cleaner Chrome. Süvistatavatele segistitele mõeldud aluskorpus R-box RB 070.50 ei kuulu segisti komplekti ja see tuleb juurde osta. R-boxil on olemas detailid seina külge kinnitamiseks, kuid sellel puuduvad veeliitmikud ja muud veetorude paigaldusdetailid. R-boxi komplektis on selle sisse paigutatud segisti sisemise korpuse plastmassist kattedetail, tänu millele jääb veevärk ka pärast segisti pealmise detaili demonteerimist täiesti toimivaks. Selle plastmassist detaili abil on võimalik veetorustikku õhutustada ilma vett kinni keeramata. R-boxil on toote ülemine osa selgelt noolega tähistatud, et tagada segisti korpuse õige suund.

5-aastane garantiiKontseptsioonRavak Cleaner ChromeSoftMove
Süvistatav segisti Classic, ilma ümberlülitita, R-boxi jaoks

Hinnakiri / osta

Product code Dimensions Description Price inclusive VAT
X070089 CL 066.00 süvistatav segisti ümberlülitita R-boxi jaoks 89,00