Instagram Pinterest Youtube

Segistid

Süvistatav segisti Classic

Süvistatav vanni/dušisegisti, ümberlülitiga

CL 061.00 Süvistatavate segistite Classic lihtne disain võimaldab pääseda esile vannitoa ülejäänud sisustusel ning sobib suurepäraselt vannidele, mida kasutatakse ka duši võtmiseks. Segisti korpuse elegantsed saledad jooned on kooskõlas samanimelise sarjaga, milles sisalduvad vann, kraanikauss ja mööbel.

Sari Classic

Saledad ja elegantsed

Lameda pealmise pinnaga ümbritsetud elegantsed vormid täiendavad suurepäraselt sarja Classic vannide ja kraanikausside kergeid jooni. Uued praktilised detailid vastavad kõigile moodsa esteetika nõuetele.

Segistid Classic

Igakülgne sortiment

Sortiment sisaldab kraanikausi-, bidee-, vanni-, duši- ja köögisegisteid ning seda nii klassikalises seinapealses kui ka süvistatavas variandis.


Segistid Classic

Stiililine kooskõla sarjaga

Segistid Classic muudavad täiuslikuks samanimelise sarja toodetega sisustatud vannitoa, kus võivad nii vann, kraanikausid, mööbel kui ka segistid olla kavandatud samast esteetilisest põhimõttest lähtudes.


Segistid Classic

Garanteeritud kvaliteet

Keraamiline kassett, mille puhul on katsetega kindlaks tehtud vähemalt 30-aastane kasutusaeg, ning 5-aastane garantii kogu segistile annavad teile kindlustunde, et segistitest Classic saavad teie usaldusväärsed kaaslased iga kord vannitoas olles.

Tehnilised andmed

  • kassett (läbimõõt, materjal): 35 mm, keraamiline
  • sobib: vannile Classic või vannidele (ülevooluga täidetavatele vannidele, mida saab kasutada ka dušivõtmiseks) või dušinurkadele, millel on fikseeritud pea- ja käsidušš
  • teostus: ümberlülitiga
  • segistite garantii: 5 aastat
  • sobib: vannile Classic ning kõigile teistele RAVAKi ja muudele vannidele või dušikabiinidele, millel on kaks veeliitmikku

Kuju kopeerib sundimatult vanni Classic vormi. Vannitoa tervikliku lahenduse ja disaini kooskõla tagamiseks soovitame kombineerida segisteid Classic teiste toodetega sarjast Classic ja RAVAKi muude tarvikutega. Väliseks puhastamiseks soovitame kasutada vahendit RAVAK Cleaner Chrome.

5-aastane garantiiKontseptsioonRavak Cleaner ChromeSoftMoveAutoSwitch
Süvistatav segisti Classic

Hinnakiri / osta

Product code Dimensions Description Price inclusive VAT
X070086 CL 061.00 süvistatav segisti ümberlülitiga 89,00