Instagram Pinterest Youtube

Segistid

Süvistatav segisti Classic

Süvistatav, ilma ümberlülitita dušisegisti

CL 062.00 Süvistatavate segistite Classic lihtne disain võimaldab pääseda esile vannitoa ülejäänud sisustusel ja need on töökindlad. Segisti korpuse elegantsed saledad jooned on kooskõlas samanimelise sarjaga, milles sisalduvad vann, kraanikauss ja mööbel.

Sari Classic

Saledad ja elegantsed

Lameda pealmise pinnaga ümbritsetud elegantsed vormid täiendavad suurepäraselt sarja Classic vannide ja kraanikausside kergeid jooni. Uued praktilised detailid vastavad kõigile moodsa esteetika nõuetele.

Segistid Classic

Igakülgne sortiment

Sortiment sisaldab kraanikausi-, bidee-, vanni-, duši- ja köögisegisteid ning seda nii klassikalises seinapealses kui ka süvistatavas variandis.


Segistid Classic

Stiililine kooskõla sarjaga

Segistid Classic muudavad täiuslikuks samanimelise sarja toodetega sisustatud vannitoa, kus võivad nii vann, kraanikausid, mööbel kui ka segistid olla kavandatud samast esteetilisest põhimõttest lähtudes.


Segistid Classic

Garanteeritud kvaliteet

Keraamiline kassett, mille puhul on katsetega kindlaks tehtud vähemalt 30-aastane kasutusaeg, ning 5-aastane garantii kogu segistile annavad teile kindlustunde, et segistitest Classic saavad teie usaldusväärsed kaaslased iga kord vannitoas olles.

Tehnilised andmed

  • kassett (läbimõõt, materjal): 35 mm, keraamiline
  • sobib: ühe dušiga dušikabiinidele või ülevoolu kaudu täidetavatele vannidele, kus puudub duši võtmise võimalus
  • teostus: ilma ümberlülitita
  • segistite garantii: 5 aastat
  • sobib: dušikabiinile Classic, kõigile teistele RAVAKi dušikabiinidele ja muudele ühe dušiga dušikabiinidele

Lihtne disain sobib igasse vannituppa. Vannitoa tervikliku lahenduse ja disaini kooskõla tagamiseks soovitame kombineerida segisteid Classic teiste toodetega sarjast Classic ja RAVAKi muude tarvikutega. Väliseks puhastamiseks soovitame kasutada vahendit RAVAK Cleaner Chrome.

5-aastane garantiiKontseptsioonRavak Cleaner ChromeSoftMove
Süvistatav segisti Classic

Hinnakiri / osta

Product code Dimensions Description Price inclusive VAT
X070087 CL 062.00 süvistatav segisti ümberlülitita 99,00