Instagram Pinterest Youtube

Mööbel, valamud, WC-tarvikud

Prill-laud Uni Chrome Flat

Prill-laud Uni Chrome Flat, must

Loodud maksimaalset mugavust ja praktilisust silmas pidades. Aeglase langetamise süsteem SoftClose muudab kasutamise meeldivamaks. Sobib kuju ja värviga musta Uni Chrome RimOff tualettruumi ja muu Chrome vannitoa kontseptsiooni varustusega.

Sari Aksessuaarid

Tänapäeva sanitaarkeraamika kujutab endast ülipeeneid ja kompleksseid lahendusi, mis lihtsustavad kasutamist ja muudavad selle meeldivamaks. Me pakume RAVAKi WC-pottide ja bideede juurde ka suurt valikut tarvikuid – mitte ainult prill-laudu, vaid ka eri värvitoonides ja mitmesuguse disainiga loputuskasti nuppe, et need oleksid täielikus kooskõlas vannitoa sisustusega, samuti eri tüüpi seinte jaoks mõeldud paigaldusmooduleid. Seega saate ühelt tootjalt kõik, mida Teie vannituba vajab.

Tehnilised andmed

  • mõõtmed: 360 x 445 x 61,5 mm
  • materjal: kõva plastmass
  • värvitoon: must
  • garantii: 3 aastat

Äärmiselt õhuke WC Uni Chrome Flat prill-laud on valmistatud vastupidavast plastikust, värvitud mattmustaks ja SoftClose süsteemiga. WC-poti istme antibakteriaalne koostis takistab bakterite paljunemist. Seda kõike tänu tootes kasutatud hõbedaühenditele. Musta WC Uni Chrome RimOff jaoks.

3-aastane garantiiKontseptsioon
Prill-laud Uni Chrome Flat

Hinnakiri / osta

Product code Dimensions Description Price inclusive VAT
X01795 360 x 445 x 61,5 WC-poti prill-laud Uni Chrome Flat, must 169,00