Instagram Pinterest Youtube

Mööbel, valamud, WC-tarvikud

Prill-laud Vita slim

Prill-laud Vita slim

WC Vita slim prillaud on õrna ja elegantse disainiga ning täiendab stiilselt Vita RimOff WC-potti. Loodud maksimaalse mugavuse ja praktilisuse tagamiseks. SoftClose aeglustussüsteem muudab sulgemise meeldivamaks. Prillaud on tugev ja vastupidav ning õhuke disain säilitab kerguse mulje.

Sari Aksessuaarid

Tänapäeva sanitaarkeraamika kujutab endast ülipeeneid ja kompleksseid lahendusi, mis lihtsustavad kasutamist ja muudavad selle meeldivamaks. Me pakume RAVAKi WC-pottide ja bideede juurde ka suurt valikut tarvikuid – mitte ainult prill-laudu, vaid ka eri värvitoonides ja mitmesuguse disainiga loputuskasti nuppe, et need oleksid täielikus kooskõlas vannitoa sisustusega, samuti eri tüüpi seinte jaoks mõeldud paigaldusmooduleid. Seega saate ühelt tootjalt kõik, mida Teie vannituba vajab.

Tehnilised andmed

  • rozměry (š/h/v): 364 x 450 x 51 mm
  • materjal: tugev plastik
  • SoftClose aeglustussüsteem WC-prillaua sulgemiseks
  • WC-prillaua lihtne eemaldamine lihtsaks hoolduseks
  • värvus: valge, must
  • garantii: 3 aastat

Üliõhuke WC-prillaud Vita on valmistatud kvaliteetsest valgest plastikust. Istme antibakteriaalne koostis piirab bakterite kasvu, kuna sisaldab hõbedaühendeid. Prillaud on Vita RimOff WC jaoks.

SoftClose – aeglaselt sulguv süsteem
Funktsioon SoftClose on uuenduslik ja praktiline WC-prillaua funktsioon, mis tagab kasutaja mugavuse ja ohutuse. Hingedes olev voltimismehhanism hoolitseb prillaua aeglase ja vaikse langetamise eest WC-potil ning selle kaane sulgemise eest.
Funktsioon SoftClose on loodud vastupidavaks ja töökindlaks isegi sagedase kasutamise korral. Seega on see teie vannitoa kaasaegne mugavuse standard.

Eemaldatav WC-prillaud
Unustage kättesaamatud kohad ja tüütu koristamine. Prillaua saab WC-potist kergesti eemaldada ja selle all olev ala on lihtne puhastatav.

3-aastane garantii
Prill-laud Vita slim

Hinnakiri / osta

Product code Dimensions Description Price inclusive VAT
X01861 364 x 450 x 51 WC-poti prill-laud Vita slim valge 70,00
X01862 WC-poti prill-laud Vita slim must 109,00