Instagram Pinterest Youtube

Duši all käimine

Quadrant short shower enclosure Supernova SKCP4 Sabina

Neljaosaline kumera disainiga dušinurk

Supernova sarja enimmüüdud kumera disainiga dušinurga lühendatud variant. On ette nähtud kombineerimiseks sügava dušialusega Sabina. Ühendab endas vannide dušinurkade eeliseid.

Sari Supernova

Absoluutselt töökindlad

Mudelisarjas Supernova on klientide poolt kõige enam hinnatud dušinurgad, mis turul saadaval on. Me pakume raame nüüd ka mustas värvitoonis, samuti valgena või väga vastupidava satiinpinnaviimistlusega. Te võite valida karastatud turvaklaasist või plastmassist täidise. Tänu otstarbekuse ja moodsa esteetika õigele vahekorrale on Supernova soodne ja ajatu lahendus iga vannitoa jaoks.

Dušinurgad ja dušiuksed Supernova

Tõrkevaba ja vaikse toimimise eluaegne garantii

Dušikabiinide Supernova lükandmehhanism on varustatud patenteeritud süsteemiga AntiBlock, mis tagab pikka aega dušikabiini tõrgeteta töö, uksed ei kiilu kinni ega lähe risti. Katsetatud kasutusaeg on 1 000 000 avamist ja sulgemist. Me anname sarja Supernova dušikabiinide tehnilisele lahendusele AntiBlock 10-aastase garantii.


Dušinurgad ja dušiuksed Supernova

Igavene raamkonstruktsioon

Dušikabiinide Supernova konstruktsioon on paksuseinalisest alumiiniumist ning sellel on väga kvaliteetne matist metallist pinnaviimistlus (nn satiin). Nõnda sobib see nii kodustesse vannitubadesse kui ka hotellidesse ja pansionidesse.


Dušinurgad ja dušiuksed Supernova

Väga kerge paigaldamine

Me tarnime toote kokkupandult, piisab selle seina külge kruvimisest ja tihendamisest. Toote paigaldamisega tuleb toime üks inimene vaid tunni ajaga. 

Tehnilised andmed

  • mõõdud: 80, 90 сm
  • värvilahendus: profiil - valge
  • plastikust vitraaž: Pearl
  • toote kõrgus: 170 сm
  • garantii: 5 aastat

Paigaldatakse plaadiga viimistletud vannitoanurka sügavale dušilausele Sabina. Dušinurga üldkõrgus koos dušialusega on 2120 mm. Raadius 500 mm. Dušinurki ja -uksi sarjast Supernova tarnime kokkupandult ning nende paigaldamisega tuleb toime üks inimene vaid tunni ajaga.

5-aastane garantiiVaikne liikumine AntiBlock10-aastane Antiblocki garantiiLihtne kokkupanek (dušikabiin)
Quadrant short shower enclosure Supernova SKCP4 Sabina

Hinnakiri / osta

Product code Dimensions Description Price inclusive VAT
31144V10011 775-795x775-795x1700 Dušikabiin SKCP4-80 SABINA valge + plast Pearl 329,00
31177V10011 875-895x875-895x1700 Dušikabiin SKCP4-90 SABINA valge + plast Pearl 349,00