Instagram Pinterest Youtube

Segistid

R-box Basin, kraanide põhiosa

PLASTIKKARP R-BOX ESPIRIT JA ELEGANT SEGISTITELE

RB 07B.50
Paigalduskorpus, mis minimiseerib peitsegisti kahjustamise riski paigaldamise või ebaõige paigaldamise ajal. Paigaldamine põhikorpuse abil on lihtsam, kiirem ja tulemus on üldiselt täiuslikum. Plastkarp kaitseb akukorpuse sisemist osa, kui see on seina paigaldatud ja võimaldab samas paremat kontrolli.

Sari

Jednoduchá a precizní instalace podomítkových baterií

Universaalne paigaldussüsteem R-box kaitseb oma plastkorpusega segisti seina sisse ehitatud sisemust. Varjatud paigalduslahendusega segisti paigaldamisel aitab säilitada tasapinnalisust, lihtsustab meistrite tööd ja mõjutab positiivselt lõpptulemust.

Lihtsustab paigaldust
R-box lihtsustab ja kiirendab termostaatsegisti paigaldust.

Seinamaterjalist sõltumatu
On võimalik paigaldada kipsplaadile, poorbetoonile või teistele seinamaterjalidele.

Ideaalne sobivus
Sobib kõikide standardsete veetorustike süsteemidega (polüpropüleen, vask, plast).

Tehnilised andmed

  • mõõdud: hoiustamissügavus kuni 55 mm
  • jaoks: Espirit ES 019.00.O1.RB07B ja Eleganta EL 019.00.O1.RB07B seeria varjatud valamusegistid
  • kokkupanek: väga lihtne ja ohutu
  • paigaldus: klassikalisesse tellisvaheseina või kipsplaadi sisse
  • garantii: 10 aastat

R-box on universaalne paigaldussüsteem seinale kinnitatavatele valamusegistitele. R-boxi integreeritud segisti alumine osa on valmistatud kvaliteetsest messingist, nagu ka segisti ülemine osa. Erinevalt klassikalistest seinasegistitest on R-boxi paigaldamine palju lihtsam, nagu ka nähtava ülemise osa võimalik vahetus. Espirit ja Eleganta seeria peidetud valamusegistite ülemine nähtav osa paigaldatakse alles pärast vannitoa täielikku viimistlemist, seega võite olla kindel, et segisti ei saa enne lõplike ehitustööde lõppemist kahjustada või see ei kao hoone täielikult.

R-box sisaldab materjale seinale kinnitamiseks, ei sisalda veetorustiku ühendusi ega muid sanitaartehnilisi materjale. R-box on segisti sisekorpuse funktsionaalne plastikosa, mis tagab veejaotuse vannis toimimise ka peale segisti ülemise osa eemaldamist. Läbi selle plastkarbi saab veejaoturit välja lasta ilma vett peatamata.

10-aastane garantii
R-box Basin, kraanide põhiosa

Hinnakiri / osta

Product code Dimensions Description Price inclusive VAT
X070231 RB 07B.50 Varjatud segistikarp R-box Basin 209,00