Instagram Pinterest Youtube

Duši all käimine

RAVAK AntiCalc Conditioner

RAVAK AntiCalc Conditioner

Uuendab klaasi kaitsekihti, mis takistab katlakivi teket. Parim tootjapoolne hoolitsus.

Sari

Suur osa tavalisi desinfitseerimis- ja puhastusvahendeid sisaldab kloori või muid agressiivseid aineid, mis võivad teie vannitoa sanitaartehnikat pöördumatult kahjustada. Seetõttu on firma RAVAK töötanud välja oma vannitubade puhastusvahendid, mille tõhusust katsetatakse regulaarselt ning mille toimivusele ja kahjutusele annab firma täieliku garantii. Vältige järeleproovimata puhastusvahendite kasutamist oma vannitoas!

Meie dušikabiinid, uksed ja vanniseinad ning klaastäidisega uksed on varustatud unikaalse klaaspinna kaitsekihiga RAVAK AntiCalc®, mis kantakse klaasile juba tootmise käigus ning mis takistab mustuse ja veest pärinevate sadestiste ladestumist. Veetilgad ei kuiva selle peal ära, vaid voolavad alla. Kaitsekiht talub täielikult ka levinud akna- ja klaasipuhastusvahendeid, kuid seda tuleb regulaarselt hooldada. Soovitame kaitsekihti uuendada vahendiga RAVAK AntiCalc Conditioner üks kord kahe kuni kuue kuu jooksul, sõltuvalt kasutamise sagedusest ja vee karedusest.

Sadestiste ja mustuse eemaldamiseks sanitaartehnikalt ja keraamilistelt plaatidelt on mõeldud vahend RAVAK Cleaner. Katlakivi ning teiste segistite ja kroomitud pindade välimust ja toimivust rikkuvate sadestiste eemaldamiseks oleme teie jaoks välja töötanud uudistoote RAVAK Cleaner Chrome. Vesimassaažisüsteemide hooldamiseks pakume suurepäraste desinfitseerivate omadustega toodet RAVAK Desinfectant. Kõige suurema vannide, dušialuste ja kraanikausside sifoonidesse kogunenud mustuse tõhusaks lahustamiseks on mõeldud vahend RAVAK TurboCleaner.

Puhastusvahendid RAVAK

Tõhusalt ja ohutult

Puhastavad vannituba säästvalt ega ohusta mitmesuguseid materjale, mida valesti valitud puhastusvahend võiks pöördumatult kahjustada. Meie puhastusvahendite toimet katsetatakse regulaarselt ning me anname nende toimivusele ja kahjustusele täieliku garantii.


Puhastusvahendid RAVAK

Professionaalidelt

Lisaks kvaliteetsele dušikabiinile või -alusele võite kogenud tootjalt saada ka professionaalsed puhastusvahendid.


Puhastusvahendid RAVAK

Hoolitsus vannitoa sisseseade iga osa eest

Firma RAVAK puhastusvahendite sortimendis on lai valik tooteid, millest igaühel on oma konkreetne kasutusala. Nii ei juhtu teil kunagi seda, et te kahjustaksite vannitoa kogu sisseseadel ühe ja sama toote kasutamisega pöördumatult sisseseade kõige õrnemaid osi.

Tehnilised andmed

  • maht: 300 ml
  • otstarve: dušinurkade klaasvitraažidel, vanniseintel ja klaasustel kaitsekihiga RAVAK AntiCalc®

Peske hoolikalt klaasi pind ning puhastage see rasvast pesuvahendi RAVAK Cleaner abil. Puhtale ja kuivale klaasi sisepinnale kandke kuiva lapi abil vahend RAVAK AntiCalc Conditioner ja hõõruge klaas kuivaks. Klaas kattub uuesti vetthülgava kihiga, mille mõju kestab pikka aega (ligikaudu kolm kuud sõltuvalt vee karedusest) ning vajalik on vaid tavapärane hooldus rasvavastase puhastusvahendiga RAVAK Cleaner. Vahendi AntiCalc® Conditioner õige ja regulaarse kasutamise korral anname 10-aastase garantii süsteemi RAVAK AntiCalc® täielikule funktsionaalsusele. Ilma klaasi regulaarse hoolduseta kaitsekihi AntiCalc toimeaeg väheneb (3 kuust 2 aastani).

Enne kasutamist lugege alati läbi pakendil olevad andmed ja toote infoleht.

Hinnakiri / osta

Product code Description Price inclusive VAT
B32000000N Konditsioneer RAVAK ANTICALC CONDITIONER (300 ml) 10,99

ALLALAADIMISED